En Güzel Mor Gelin Ayakkabısı Modelleri

Gelin ayakkabıları, gelinliğin altında çok fazla görünmese de mutlaka dikkatleri üzerine toplar. Gelinlik, ayakkabıların üzerini kapatsa da yine de gelin ayakkabısı kimsenin gözlerinden kaçmaz. Eğer ayakkabınızla dikkat çekmek istiyorsanız mor gelin ayakkabısı tercih edebilirsiniz.

Mor Gelin Ayakkabısı

Mor gelin ayakkabısı, renkli ayakkabı tercih etmek isteyen gelin adayları tarafından tercih edilebilir. Ayrıca çiçeğinizde de mor, lila ve beyaz renkleri tercih ederseniz muhteşem bir kombin oluşturabilirsiniz. Bu renk bir ayakkabı her model ayakkabıyla yakışacaktır.

1Mor Fiyonklu Ayakkabı

Fiyonklu ayakkabılar her gelinliğin altında çok güzel duruyor. Balık gelinlikte de prenses gelinlikte de şık duruyor. Mor renk ayakkabınızda da fiyonk detayları kullanabilirsiniz. Eğer açık bir ayakkabı kullanmak isterseniz bu tarz önü açık ve bilekten bağlamalı ayakkabıları da tercih edebilirsiniz.

2Sade Mor Ayakkabı

Mor ayakkabıların rengi nedeniyle zaten çok gösterişli göründüğünü düşünüyorsanız ve süslemeler size abartılı geliyorsa düz bir ayakkabı tercih edebilirsiniz. Bu ayakkabıları normal günlerde de giyebilirsiniz.

3Mor Saten Bantlı Gelin Ayakkabısı

Düğününüzü ilkbaharda ya da yazın yapacaksanız ve kapalı ayakkabı giymek istemiyorsanız mor, saten bantlı bir ayakkabı tercih edebilirsiniz. Bu ayakkabıların içinde ayaklarınız rahat edecek ve açık olmasına rağmen gece boyunca ayaklarınızın ayakkabıdan çıkma gibi bir sorunu olmayacaktır.

4Mor Taşlı Ayakkabı

Gelinliğiniz prenses modelse ve bu gelinliğin gösterişine uygun bir ayakkabı giymek istiyorsanız bu tarz mor, taşlı bir model tercih edebilirsiniz. Taşlı ayakkabıları balık model gelinliğin altına tavsiye etmiyoruz. Balık modelin altına daha sade bir ayakkabı tercih etmeniz uygun olacaktır.

5Yandan Fiyonklu Gelin Ayakkabısı

Gelinliğin altına sade bir ayakkabı giymek istiyorsanız ama biraz süse ihtiyaç duyuyorsanız bu tarz fiyonklu bir ayakkabı tercih edebilirsiniz. Bu ayakkabılar Fransız dantelli gelinlikler, A kesim gelinlikler ve prenses model gelinliklerle çok hoş duracaktır.

mor (5) mor (6) mor (7) mor (8) mor (9) mor (10) mor (1) mor (2) mor (3)

Mor Gelin Çiçekleri

Mor gelin ayakkabınızla uyumlu olacak mor çiçekler tercih ederseniz kombin bütünlüğü oluşturabilirsiniz. Size tavsiyemiz gelin çiçeğinizde mor ve lila renkleri ağırlıkta kullanmanız olacaktır. Ayrıca gelin çiçeği modeli seçiminiz için yazılarımıza göz atmayı unutmayın.