En Güzel Gelin Saç Aksesuarları Modelleri

Gelinliğin bütün aksesuarları gelinliği tamamlayıcı unsurlardır. En ufak detay bile sizi çok daha güzel ve özenli gösterebilir. Gelin kombini için takılan küpenin bile büyük önemi vardır. Kadınların çok önem verdikleri saçları da mükemmel olmalıdır. Saçlarınızı daha güzel ve şık göstermek için gelin saç aksesuarları kullanabilirsiniz.

Gelin Saç Aksesuarları Modelleri

Gelin saç aksesuarları kullanmak isteyen herkes için uygun bir aksesuar mutlaka vardır. Her gelinliğe gidecek bir taç, her saçta güzel duracak bir aksesuar bulunabilir. Aslında önemli olan kombininizle ve saç şeklinizle uyumlu bir aksesuar bulmaktır.

1Özel Tasarım Saç Aksesuarı

Gelinlik seçiminiz sadelikten yanaysanız böyle narin bir aksesuar tercih edebilirsiniz. Bu tarz bir aksesuar kullanacaksanız takılarınızı da mümkün olduğunca sade tutmaya çalışın ki saç aksesuarınız ve takılarınız arasında uyum olsun.

2Alınlık

Düğün saçınızı sade kullanacaksanız alınlıkları tercih edebilirsiniz. Alınlıklar son yıllarda çok moda. Çoğu bayan alınlıkları hem özel günlerinde hem de normal günlerde kullanıyorlar. Tabii daha sade olanları tercih ediliyor. Siz biraz daha şık ve gösterişli olanlardan tercih edebilirsiniz.

3Çiçekli Gelin Tacı

Çiçekli taçlar da son zamanlarda çok moda. Kapalı bir mekanda düğün yapacaksanız bu taçları kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Eğer gelin çiçeğinizde kullandığınız çiçeklerden bir gelin tacı yaptırırsanız çok daha şık duracağından emin olabilirsiniz.

4Yapma Çiçekli Gelin Saçı Aksesuarı

Yapma çiçeklerden yapılan saç aksesuarları biraz demode olsa da yine de bayanlar tarafından çok sık tercih ediliyor. Yapma çiçekli bir aksesuar tercih edecekseniz modern tasarımlara bakmanızı tavsiye ederiz.

5Küçük Duvak

Küçük duvaklar seneler önce de çok sık kullanılırdı. Hatta eski Türk filmlerinde de bu tarz duvaklar sıkça görülüyor. Eğer vintage ya da balık model bir gelinlik tercih edecekseniz küçük duvakları tavsiye edebiliriz.

Gelin Başı Aksesuarları

Gelin başı aksesuarları, gelinliği öne çıkarabilir ya da sönük bırakabilir. Bu tamamen sizin tercihinize bağlı. Eğer gelinliğinize uyumlu gelin başı aksesuarları seçmek istiyorsanız ancak modeline henüz karar veremediyseniz  Gelin Başı Aksesuarları ve Tavsiyeleri isimli yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

2..tasli-gelin-taclari-3sik-gelin-taci_f3a32c55c-1024x1024tacli-gelin-saci-modelleri-19