En Güzel Gelin Masası Çiçeği Modelleri – Gelin Masası Süsleme Modelleri

Gelin masası eğer nikah kıyacaksanız nikahın yapıldığı ve gelinle damadın yorulduğu zaman dinlenebileceği bir yerdir. Gelin ve damat düğün sırasında burada otururken düğün mekanınızdaki bütün misafirlerin bir gözü gelin masasında olacaktır. Bu nedenle bu masadaki süslemeler önemlidir. Gelin masası çiçeği modelleri arasından seçim yaparak bu masayı göz alıcı bir şekilde süsleyebilirsiniz.

Gelin Masası Çiçeği Modelleri

Gelin masası süslenirken en çok gelin masası çiçeği kullanılır. Hatta çoğu çift gelin masasında sadece çiçek kullanmayı tercih eder. Bu nedenle masanıza koyacağınız çiçek, süsleme için önem taşır.

1Renkli Çiçekler

Eğer kır düğünü yapacaksanız, gelin masanızda birbirinden renkli çiçekler kullanarak ortama daha sıcak ve samimi bir görüntü oluşturabilirsiniz. Gelin çiçeğinizde ve misafirlerinizin masalarında da renkli çiçekler kullanarak bir konsept bütünlüğü oluşturabilirsiniz.

2Beyaz Ağırlıklı Çiçekler

Gelin masasında kullanacağınız çiçeklerde beyaz renk tercih etmek istiyorsanız ancak fazla sade olacağından endişe duyuyorsanız beyaz rengi ağırlıklı olarak kullanarak ayrıca sarı, pembe, kırmızı, mor gibi renkleri azınlıkta kullanabilirsiniz.

3Boydan Boya Çiçekler…

Gelin masanızda biraz daha abartılı bir görüntü istiyorsanız, masanızı boydan boya çiçeklerle süsleyebilirsiniz. Size tavsiyemiz bu çiçekleri çok büyük seçmemeniz. Ayrıca renk olarak eğer beyaz renk kullanmak istemiyorsanız, yine çok göz alıcı olmayan renkler tercih edebilirsiniz. Boydan boya çiçek olduğu için çok fazla renk, göz yoran bir görüntü oluşturabilir.

4Solgun Görünümlü Çiçekler

Eğer düğününüzü Eylül aylarında yani sonbaharda yapacaksanız ve masanıza da sonbaharı getirmek istiyorsanız solgun görünümlü çiçekler tercih edebilirsiniz. Ayrıca eğer isterseniz kurutulmuş çiçekleri de kullanabilirsiniz. Vintage gelinlik giyecekseniz bu çiçekler çok daha güzel duracaktır.

5Pembe Çiçekler

Pembe çiçekler gelin masalarına gerçekten çok yakışıyor ve gelin masası daha şık ve sıcak görünüyor. Siz de gelin masanızda böyle samimi bir görüntü oluşturmak isterseniz pembe çiçekler kullanabilirsiniz. Sadece pembe çiçekler değil pembe çiçeklerin arasında, beyaz, sarı ve kırmızı çiçekler de kullanabilirsiniz.

Gelinliğe Göre Gelin Çiçeği Modelleri

Gelin çiçeği, gelinlerin olmazsa olmazıdır. Eğer siz de gelin çiçeği seçecekseniz ve tavsiyeye ihtiyaç duyuyorsanız Gelinliğe Göre Gelin Çiçeği Modelleri isimli yazımızı okumalısınız.

nişan masası süsleme sandalye süsleme nişan masası süsleme gelin-masasi9-buyuk gelin masası