En Güzel Duvaklı Gelinlik Modelleri ve Fikirleri

Bir bayanın en mutlu günü olmaya aday düğününde duvaklı gelinlik modelleri seçmesi gerekir. Duvağı açtığı andaki büyü o gün düğünde bulunan herkesi etkilemelidir. Gelin adaylarının bu mutlu günlerinde hangi gelinlik modelini seçeceği ise yazımızın detaylarında.

İşte En Güzel Duvaklı Gelinlik Modelleri ve Fikirleri

Duvaklı gelinlik modelleri ile düğün gününde çok etkileyici görünebilir ve en unutulma gününüzde unutulmaz olabilirsiniz. Fransız dantelli, geniş, kabarık ve diğer modeller için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

1Fransız dantelli duvaklı gelinlik modelleri

Fransız dantelli duvak modelleri son zamanlarda genç gelin adayları arasında oldukça revaçta. Narin ve ince yüz hatlarını mükemmel bir tarzla tamamlamanıza yarayan bu dantelli modeller sayesinde düğün gününüzde hem modern hem de şık bir görüntü sergileyerek, görenleri kendinize hayran bırakacaksınız.

2Kabarık duvaklı gelinlik modelleri

Yüz hatları özellikle de çene kemikleri oldukça belirgin adayların seçmesi gereken bu duvak modeli ile, yüzünüz olduğundan uzun görünmeyecek ve size çok yakışacak. Dikdörtgen yüz hatlarına sahip olan hanımlar düğün günlerinde mutlaka baş çevrelerinde komple değil de sadece enden kabarıklı duvak kullanmalılar.

3Uzun duvaklı gelinlik modelleri

Uzun duvaklı gelinlik modelleri sayesinde genç bayanlar düğün günlerinde davetlilerin arasında dolaşırken bütün dikkatleri üzerine toplayacaktır. Modern, şık ve oturaklı bir tarzı seven bayanların mutlaka incelemesi gereken bu modeller gelinliğe ayrı bir hava katmalarından ötürü sıklıkla tercih edilmektedir.

4Kısa duvak ve gelinlik modelleri

Marjinal ve küçük yüze sahip bayanların mutlaka incelemesi gereken kısa duvak modelleri, çıtı pıtı hanımların tercihi olacaktır. Çeşitli aksesuarlarla süslenme imkanı da olan kısa duvak modelleri ile farklı olmak isteyen hanımlar düğün günlerinde dikkatleri üzerlerinde toplayacaklardır. Bunun yanı sıra küçük ve narin bir yüzü olan kadınlar bu duvak modeli ile aradığını bulacaktır.

5Geniş Duvak Modelleri

duvaklı gelinlik modelleri

Genellikle üçgen yüz hatlarına sahip bayanların seçtiği geniş duvak modelleri, yüzünüze ferah bir hava vermesi ile bilinmektedir. Çeşitli tül yahut dantel detaylarla süslenmiş geniş duvaklar sayesinde gelin adayı düğün gününde tüm dikkatleri üzerinde toplayacaktır. Sık tercih edilen ve genellikle çoğu mağazada bulunan bu duvak sayesinde arayıştan kurtulacak; modern ve şık bir görünüme ulaşacaksınız.

6Unutmayın!

Duvaklı gelinlik modelleri seçerken yüz tipinizi mutlaka belirleyin. Yanlış bir duvak seçimi gelinlik tarafından boğulacak sizi tamamlayamadığı için de üzülmenize sebep olacaktır.

Gelin adayları, Fuşya Gelin Çiçeği Modelleri yazımızı da inceleyerek, duvaklarına uygun gelin çiçeğini seçebilirler.