Düşük Omuz Gelinlik Modelleri ve Fikirleri

Bayanların zarafetine zarafet katan düşük omuz gelinlik modelleri son zamanlarda oldukça tercih edilmeye başlanmıştır. Modernliğin ve şıklığın adresi olan bu gelinlik modeli sayesinde genç bayanlar düğün günlerinde kendilerini oldukça şık hissedecekler.

İşte Düşük Omuz Gelinlik Modelleri Fikirleri

Düşük omuz gelinlik modelleri için birbirinden güzel ve farklı modeller bulunmaktadır. Gelinlik seçimi için eğer düşük omuz gelinliklere karar verdiyseniz, duvak seçiminiz ve düğün teması seçiminizi de ona göre yapmanızı tavsiye ederiz.

1Balık Gelinlik Modelleri

Düşük omuz gelinlik modellerini tamamlayan en güzel tarzlardan birisi balık modellerdir. Zayıf ve atletik bir vücuda sahip olan bayanların mutlaka incelemesi gereken bu modeller sayesinde gelinler düğün günlerinde prenses olacaklardır. Balık modeller vücut hatlarını da ortaya çıkaracağı için kilo problemli olan hanımlar tarafından tercih edilmemelidir.

2Uzun Kollu Gelinlik Modelleri

Düşük omuzlu gelinlik modelleri arasında en çok revaçta olan uzun kollu gelinlikler, genç bayanların düğün günlerinde şık ve modern bir tarza sahip olmasını sağlıyor. İnce işlemeler ve zarif dantellerle süslenen kol detayları sayesinde bu modeller genç hanımlar tarafından seçiliyor. Uzun kollu gelinlik modelleri mağazaların vitrinlerini de çokça süslediği için gelinlik seçimi problemine derman oluyor.

3Kabarık Gelinlik Modelleri

Düşük omuzlu kabarık gelinlik modelleri, gelin adaylarının düğün gününde bir prenses gibi olmasını sağlıyor. En çok tercih edilen düşük omuzlu gelinlik modelleri arasına giren kabarık etekler, dantel işlemeleri sayesinde şık ve modern bir görünüm sağlarken bayana oryantal bir hava da katıyor.

4Dantelli Gelinlik Modelleri

Düşük omuzlu gelinlik modellerinin şıklığını en çok ortaya çıkaran dantel detayları, genç gelin adaylarına Fransız şıklığını sunuyor. Atletik ve zayıf vücut hatlarına sahip olan bayanların mutlaka tercih etmesi gereken bu gelinlik kişiye zarafetin kapılarını aralıyor. Düğün gününde tüm dikkatleri üzerine çekmek isteyen gelin adaylarının mutlaka göz atması gereken bu modeller şıklığı ile adından söz ettiriyor.

5Yarım Balık Gelinlik Modelleri

Balık gelinlik modellerinden sonra en çok tercih edilen yarım balık gelinlik modelleri sayesinde genç gelin adaylarının vücut hatları ortaya çıkacak ve düğün gününde estetik bir görünüme kavuşacaktır. Atletik bir yapıya sahip olan bayanların incelemesi gereken bu modeller şık bir dantel detayı yahut inci işlemelerle süslendirilerek daha modern bir görünüme kavuşmanızı da sağlar.

Düşük Omuz Gelinlik Modelleri Galerisi

Daha fazla ilham almak ve keşfetmeniz için düşük omuz gelinlik modelleri galerimize göz atabilirsiniz. Düğün hazırlık sürecinde daha fazla ilham almak ve fikirlerimizi takip etmek için bizi instagram’dan da takip edebilirsiniz. Bir ömür boyu mutluluklar dileriz!