Düğün Topuz Modelleri Önerileri

Hayatınızın en heyecanlı günü gelmek üzere. Bembeyaz gelinliği giyecek ve sevdiğinizle birleştireceğiniz yeni hayata ilk adımı atacaksınız. En ufak detayların bile sizin için önemli olduğu düğün günü için en güzel düğün topuz modelleri önerileri hazırladık.

En Etkileyici Düğün Topuz Modelleri

Hazır mısınız? Özenle seçtiğimiz düğün topuzu modellerinden hayatınızın en özel, en anlamlı ve en unutulmaz gününe uygun olanını seçmeye…

1Minik örgülerle süslü dağınık topuz

Oldukça hoş bir görünümü olan küçük örgülerin dağınık topuzla birleşimi, en sevilen düğün topuz modellerindendir.

2Örgüden yapılmış bir taç…

Düğün topuz modelleri arasında, gelin adaylarını en çok etkileyen topuzlardan biri de, bahar havasındaki bu saç modelidir. Örgüden yapılmış bir taç ve dağınık topuzun müthiş birleşimiyle gelinler, herkesi kendilerine hayran bırakacaklar.

3Işıl ışıl saç aksesuarlarıyla süslenen topuz

Bazen çok basit bir topuz bile mükemmel saç aksesuarlarıyla birleştiğinde göz alıcı bir güzelliğe bürünebilir. Siz de düğün topuzunuzu, düğün topuz modelleri için özel üretilen parıltılı saç aksesuarlarıyla süsleyebilirsiniz.

4Üstü kabarık, alttan dağınık topuz

Özellikle kır düğünleri için oldukça uygun bir düğün topuzuyla karşınızdayız. Üstü hafif kabartılmış, alttan salaş bir topuzla toplanmış saçlar… Ve tabii ki kır düğününe uygun bir saç aksesuarı!

5Ensede şık bir topuz

Ense topuzu, sadelikten vazgeçemeyen gelinler için en ideal düğün topuz modellerindendir. Duruluk, doğallık ve şıklık… Duvağınızın altında kendinizi peri gibi hissedeceksiniz.

6Klasik düğün topuzu

Düğün topuz modellerinin başında gelen topuzlardan biridir. Sımsıkı şekilde tepede toplanan saçlar, şık bir şekilde duvağa göre topuz haline getirilir.

7Kır düğünü için düğün topuz modelleri

Kır düğünleri, gelinliğinizden dekorasyona kadar her şeyde özel bir tema ve büyük bir emek ister. Buna saçlarınız da dahil… Yandan salaş bir şekilde toplanmış saçlar, örgülü topuzlar, buklelerin aralardan çıktığı rahat ama bir o kadar da şık düğün topuz modelleri… Ayrıca kır düğün topuz modelleri için pastel tonlarda çiçeklerle yapılmış saç aksesuarlarını da kullanabilirsiniz.

Nişan için saç modellerine de bakmak ister misiniz?

Sizin için hazırladığımız düğün topuz modelleri önerilerimizi beğendiyseniz ve bu özel güne uygun şıklıkta olanı seçtiyseniz, nişan için hazırladığımız saç modellerine de göz atabilirsiniz. Nişan Saç Modelleri İçin Harika Öneriler

Düğün topuz modelleriDüğün topuz modelleriDüğün topuz modelleriDüğün topuz modelleriDüğün topuz modelleriDüğün topuz modelleriDüğün topuz modelleriDüğün topuz modelleriDüğün topuz modelleri