Birbirinden Güzel Düğün Saç Modelleri

Düğünler, bayanlar için ayrı bir önem taşır. O gün bütün bayanların arasında bir şıklık yarışı vardır. Elbiseden ayakkabıya, takıdan çantaya, makyajdan saça kadar her şey dört dörtlük olmalıdır. Abiye elbiseler için tercih edilen düğün saç modelleri de mutlaka giyilen elbiseye ve düğünün havasına uygun olmalıdır.

Düğün Saç Modelleri Sayesinde Tüm Dikkatleri Toplayın

Eğer doğru aksesuarlar, doğru saç ve makyaj kullanılmamışsa dünyanın en güzel elbisesi bile çok kötü görünebilir. Bu nedenle düğünde tercih edilen en ufak ayrıntıya bile dikkat edilmesi gerekir. Saç modelinizle tüm dikkatleri üzerinize çekebilir ve herkesin beğenisini kazanabilirsiniz.

1Kısa Saçlar İçin Düğün Saç Modelleri

Eğer saçlarınız kısaysa düğün saçı için yapabileceğiniz çok fazla model yoktur. Saçlarınızı banyodan sonra güzelce köpükleyip geriye doğru tarayarak muhteşem bir görüntü oluşturabilirsiniz. Saçlarınız eğer kendinden dalgalıysa daha da güzel bir sonuç olur. Aksesuarlarınızla bu göz alıcı görünümü tamamlayarak gecenin en şık bayanı olabilirsiniz.

2Düğünlerin Kurtarıcısı Dağınık Topuz

Dağınık topuz hem yapması kolay hem de oldukça şık duran bir modeldir. Düğün saç modelleri seçeneklerini kuaföre gitmeden evde kendiniz bile yapabilirsiniz. Dalgalı bir saç için banyodan sonra saçlarınızı örmeniz ve birkaç saat sonra açmanız yeterli olacaktır. Topuz kısmı içinse biraz tel toka işinize görür. Muhteşem bir parlaklık için de ışıltı veren bir saç spreyi yeterli olacaktır.

3Şık At Kuyruğu Düğün Saç Modelleri

At kuyruğu günlük hayatta kadınların kurtarıcısı olmuştur. Özellikle sıcak havalarda birçok kadın aynaya bile bakmadan çok kısa sürede saçlarını toplayabilir. Düğünlerde de at kuyruklarına biraz hava katarak oldukça şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Aralara örgüler katarak ya da maşa yapıp saçınızı at kuyruğu yaparak muhteşem bir düğün saçına sahip olabilirsiniz. Bu model için kuaförde vakit harcamanıza gerek yok. Evde de oldukça kolay yapılabilecek bir model. Ayrıca bu düğün saç modelleri sırt dekolteli kıyafetlerde bile rahatlıkla kullanılabilir.

Birbirinden Havalı Düğün Saç Modelleri

Düğünler kadınların en çok özen gösterdiği günlerdir. Siz de düğüne gidecekseniz ve şıklığınızla göz doldurmak istiyorsanız Abiye ve Nişanlık Modelleri İçin Büyüleyici Öneriler isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

diy-wedding-hairstyle-wavy-updo-006

dugun-icin-uzun-sac-modelleri-15

gelin-saci6

katy-perry-great-gatsby-hair

yan-topuz-saç-modelleri-968x1024

yeni-abiye-saç-modelleri

düğün saç modelleri