Düğün Pasta Müzikleri Listesi

Bir düğün için müzikler büyük önem taşır. İlk danstan düğünün sonuna kadar çalınan bütün şarkılar düğün atmosferini bambaşka bir hale getirebilir. Düğünün en önemli anlarından biri olan pasta kesme merasimi sırasında çalınan düğün pasta müzikleri de o anı çok eğlenceli bir hale getirebilir.

Düğün Pasta Müzikleri Nasıl Olmamalıdır?

Düğün pasta müzikleri o ortama uygun olmalıdır. Bu nedenle o anın eğlencesine ve coşkusuna uygun müzikler uygun olacaktır. Yani o anda çalınmaması gereken şarkılardan uzak durmalısınız. Klasik müzik çalmak, arabesk ya da çok slow şarkılar çalmak uygun olmayacaktır. Bunun yerine neşeli şarkılar çalabilirsiniz.

1The Champs- Tequila

Pasta kesme merasimi sırasında sözleri olan bir şarkı yerine bu eğlenceli şarkıyı düğün pasta müzikleri için seçebilirsiniz. Pastanız kesilirken doyasıya dans edebilir ve salondaki herkesi çok eğlendirebilirsiniz. Hem de klasik Türkçe pop müzikten daha farklı bir müzik olur.

2Demet Akalın- Çalkala

Zaten günümüzde Demet Akalın çalmayan çok az düğün kaldı. Siz de bu furyaya ayak uydurmak isterseniz bu şarkıyı çalabilirsiniz. Ayrıca düğün pasta müzikleri olarak bu şarkı gerçekten hem düğünle uyumlu olur hem de misafirleriniz eğlenceli bir şarkıyla pasta kesilirken bile doyasıya dans edebilir.

3Füsun Önal- Senden Başka

Biraz daha nostaljik bir pasta kesme merasimi gerçekleştirmek istiyorsanız bu eğlenceli aşk şarkısını düğününüzde düğün pasta müzikleri olarak çalabilirsiniz. Zaten salondaki çoğu kişi bu şarkıyı bileceği için eşlik eden misafirlerinizin sayısı da çok olacaktır. Eğlence garanti!

4Nil Karaibrahimgil- Ben Ona Resmen Aşığım

Nil Karaibrahimgil’in birbirinden neşeli şarkılarını bilmeyen yoktur. Bu şarkı da neşeli şarkılarından biri zaten. Ayrıca aşkınızı güzel bir şarkıyla herkese duyurarak pasta kesmek çok eğlenceli olacaktır. Bu şarkı da çok bilinen şarkılardan biri olduğu için eşlik eden misafirlerinizin çok olacağından emin olabilirsiniz.

5Hande Yener & Serdar Ortaç- İki Deli

Bir şekilde herkes Serdar Ortaç dinlemiştir. Hiç sevmiyorum diyen biri bile en az 1 Serdar Ortaç şarkısını bilir. Şarkıları tekerleme gibi olduğu ve ilk dinleyişte mutlaka zihinlerde biraz iz bıraktığı için herkes Serdar Ortaç şarkılarını bilir. İki Deli şarkısı da neşeli şarkılardan biridir. Siz de düğün pasta müzikleri olarak bu şarkıyı çalarak ortama neşe katabilirsiniz.

Düğününüz İçin Anı Defterleri

Anılar herkes için çok değerlidir. Düğününüze gelen insanların o günkü hislerini öğrenmek ve kendinize unutulmaz bir anı bırakmak isterseniz düğün salonunun bir köşesine anı defteri bırakabilirsiniz. Sevdiklerinizin sizin ve düğününüz için yazdıkları güzel sözler bir ömür boyu sizinle kalacaktır. Birbirinden güzel bu anı defterleri size ilham verebilir. Ayrıca düğün giriş müzikleri için de tavsiyeye ihtiyaç duyuyorsanız  Gelin Damat Giriş Müziği Fikirleri isimli yazımız size ilham verebilir.

284250 dad010_1 dad014 Gelin-Damat+Kadeh+ve+Anı+Defter+Set (3) phpThumb_generated_thumbnail (1) phpThumb_generated_thumbnail