Düğün Müzikleri Listesi Şarkı Önerileri

Düğünlerin vazgeçilmezlerinden biri olan düğün müzikleri listesi çiftler için oldukça önemlidir. Aşkı, mutluluğu ve huzuru tüm misafirlere yansıtmak isteyen gelin ve damat adayları düğün müzikleri listesini oluşturmak için çabalar. Sizler de aşkınızın tüm görkemini ve ihtişamını müziklerle tüm salona yansıtmak istiyorsanız sizler için hazırladığımız listeye mutlaka göz gezdirmelisiniz.

En Güzel Düğün Müzikleri Listesi

Düğün müzikleri listesi, romantik parçalardan oynak parçalara kadar birçok türü içinde barındırmalıdır. Gelin ve damadın salona girişinden ilk dansa, pasta kesiminden düğün sonuna kadar çalınacak müzikler mutlaka önceden gelin ve damat tarafından seçilmiş şarkılarda oluşmalıdır. Gelin ve damadın iç dünyasını ve sevgilerini misafirlere yansıtacak bu şarkılar, eğlenceli dakikalar geçirilmesini de sağlayacaktır.

İşte düğün günlerinin favori şarkıları:

Giriş Düğün Müzikleri Listesi

Düğün salonuna mükemmel bir giriş yapmak isteyen çiftler bu şarkı seçimi konusunda da oldukça titiz davramaktadır. Sizler için hazırladığımız bu liste sayesinde salona girişiniz tüm misafirleri mest edecek.

1Pharrel Williams / Happy

2Meghan Trainor / All About That Bass

3Kenan Doğulu / Güzeller İçinden

4New Wedding Song / Dreams Come True

5Fedon / Aşığınım

6Göktan / Sen

İlk Dans Düğün Müzikleri Listesi

Düğün gününde en önemli anlardan biri gelin ve damadın ilk dansıdır. Bu sebeple bu an çalınacak şarkının seçimi de oldukça önemlidir. Gelin ve damadın aşkının yansıması olan bu dans, mutlaka misafirlere o aşkı hissettirmelidir. İşte sizler için hazırladığımız ilk dans müzikleri listesi…

7Dalida / Portofino

8The Wedding Waltz

9Berkant / Samanyolu

10Tanju Okan / Papatya Gibisin

11Whitney Houston / I Will Always Love You

12Candan Erçetin / Hayranım Sana

Pasta Kesimi Düğün Müzikleri Listesi

Gelin ve damadın en çok eğlendiği anlardan biri olan pasta kesimi sırasında çalacak müzik de mutlaka o eğlenceyi yansıtmalıdır. Mutluluğu ve heyecanı yansıtmanızı sağlayacak olan listemize göz atmalısınız.

13Hakan Doğançay / Bu Gece Barda

14Erol Evgin & Hande Yener / Sevdan Olmasa

15Babutsa / Yanayım

16Frank Sinatra / Fly Me To The Moon

17Sezen Aksu / Rakkas

Düğün Mekanları Seçimi

Gelin ve damat adayları düğün müzikleri listesi önerilerimizde mutlaka kendilerine özel bir şarkı bulacak ve misafirlerine unutulmaz bir gece yaşatacaktır. Düğün hazırlıkları devam ederken Düğün Mekanları Seçimi Nasıl Yapılır? başlıklı yazımıza da mutlaka göz atmalısınız.