Düğün Giriş Müzikleri

Düğüne giriş yaparken tüm misafirlerin gözlerinin üstlerinde olacağını bilen gelin ve damat adayları, en uygun düğün giriş müzikleri ile salona giriş yapmak ister. Tüm gözler kendilerine çevrilmişken, arka planda çalacak doğru şarkı, gelin ve damadın aşkını da düğün gününe yansıtacaktır.

Düğün Giriş Müzikleri Seçimi

Düğün giriş müzikleri seçerken mutlaka sizlere bir gününüzü anımsatan romantik bir şarkı seçmelisiniz. Romantik şarkılar gelin ve damadın arasındaki sevgiyi tüm misafirlere yansıtacaktır.

1James Blunt-You’re Beautiful

James Blunt’ın en sevilen şarkılarından biri olan You’re Beautiful, birbirine sıkı sıkı bağlı olan gelin ve damat adaylarının aşkını en yoğun biçimde yansıtacak parçalardandır.

2La Fuente ft. Funk D – Irish

Düğününüzün başından sonuna kadar eğlenceli geçmesini istiyorsanız Funk D ve La Fuente’nin muhteşem düeti ile giriş yapabilir, misafirlerle birlikte dans edebilirsiniz.

3Lana Del Rey – Young And Beautiful

Düğün giriş müzikleri arasından sıkça tercih edilen Young and Beautiful, iki kişinin arasından aşki tüm yoğunluğu ve saflığı ile yansıtan şarkılardan biri olma özelliğini taşıyor. Romantizmi doruklara çıkarmak istiyorsanız bu şarkıya mutlaka göz atmalısınız.

4Kadebostany – Walking With a Ghost

Düğüne etkili bir giriş yaparak misafirlere unutlmayacak bir an yaşatmak isteyen gelin ve damat adayları Kadebostany’nin bu çok sevilen parçasını kesinlikle düğün giriş müzikleri tercihlerine eklemelidir.

5Coldplay – Paradise

Sevilen İngiliz grubu Coldplay’in Paradise şarkısı, adı üstünde çiftlere cenneti hatırlatıyor. Şarkının barındırdığı yoğunlukla mest olan çiftler bu seçimle, düğüne çok romantik bir giriş yapabilir.

6Sting – Shape of My Heart

Modern klasiklerden vazgeçmeyen gelin ve damat adaylarının ilk tercihlerinden biri olan Shape of My Heart, Sting’in dokunaklı sesi ile birleşince etkileyici bir düğün giriş müziği olarak karşımıza çıkıyor.

Düğün Müziğinden Sonra

Düğün giriş müzikleri listesi sayesinde en sevdiğiniz parçaların tamamını düğün gününde kullanabilirsiniz. Bu parçaların arasından size en uygun olanı da giriş müziği olarak seçmeniz mümkün. Düğün hazırlıklarına devam ediyorsanız Düğün Süslemeleri İçin Fikirler başlıklı yazımızı da incelemenizi tavsiye ediyoruz.

düğün giriş müzikleri düğün giriş müzikleri düğün giriş müzikleri