En Güzel Dolgu Topuk Gelin Ayakkabısı Modelleri

Hem uzun boylu görünmek hem de rahatlığınızdan vazgeçmemek istiyorsanız dolgu topuk gelin ayakkabısı modelleri size göre!

Dolgu Topuk Gelin Ayakkabısı Hem Trend Hem Kullanışlı!

Son zamanlarda açık hava düğünlerinin artması ve uzun süren fotoğraf çekimleri sebebiyle pek çok gelin adayı dolgu topuk gelin ayakkabısı tercih ediyor. Eğer siz de onlardan biriyseniz buyurun yazımıza…

1Kır düğünleri için…

Kır düğünü planlıyorsanız hasır dolgu topuk gelin ayakkabısı modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Hem düğün konseptine uygun hem de rahat yapısıyla tüm gelin adaylarının gönlünü çelen bu model arkasındaki kurdele kısmı ile de çok beğeniliyor.

2Şıklıktan vazgeçemeyenler için 

Dolgu topuk gelin ayakkabısı modelleri de tıpkı ince topuklu ayakkabılar gibi şık ve gösterişli olabiliyor. Üzeri taşlı, incili ayakkabı modellerini tercih ederek hem şık hem de rahat bir gelin olabilirsiniz.

3Dantel ve inci detaylarını sevenlere

Gelinliğinizde dantel ya da inci detayları bulunuyorsa buna uyum sağlayabilecek şekilde tasarlanan, inci ve dantel detayları olan bu harika ayakkabı modelini seçebilirsiniz. Topuğunda bulunan dantel kısmı ile son derece zarif görünen bu model sizin de beğeninizi kazanacaktır.

4Aşk dolu tasarımlar

Son yıllarda trend olan bu gelin ayakkabısı modelleri en sevilen dolgu topuk gelin ayakkabısı modelleri arasında yer alıyor. Pek çok gelinin tercih ettiği bu ayakkabı modeli sizin aşkınızı yansıtıyor. Üzerine isimlerinizi yazdırabileceğiniz gibi arkasındaki kuyruk ve dantel detayıyla da oldukça sevimli görüneceksiniz.

5Sade tasarımları da tercih edebilirsiniz

Gösterişli taşlar, inciler veya kurdeleler istemiyorsanız sade bir gelin ayakkabı modeli de tercih edebilirsiniz. Hem sade, hem şık hem de rahat bu tarz bir gelin ayakkabısı ile yeni hayatınıza ‘evet’ demeye hazır olun.

6Topuk kısmı taşlı olan modelleri de seçebilirsiniz

Önü sade, topuk kısmı ışıltılı olan bu topuklu ayakkabı modeli de en sevilen dolgu topuk gelin ayakkabısı modelleri arasında yer alıyor. Sizin de hoşunuza gidebilir.

Gelin Ayakkabıları İçin Öneriler

Gelinlik ve saç modeli kadar gelin ayakkabısı konusunda da kararsızlık yaşayabilirsiniz. Farklı gelin ayakkabısı modellerini inceleyerek ilham almalı, kendiniz için en uygun ayakkabıyı seçmelisiniz. Size bu konuda yardımcı olabilecek bir yazımız var. Taşlı Gelin Ayakkabısı Modelleri Seçiminde Harika Öneriler yazımızı okuyarak taşlı gelin ayakkabıları hakkında fikir alabilirsiniz.dolgu topuk gelin ayakkabısı-5

dolgu topuk gelin ayakkabısı-10dolgu topuk gelin ayakkabısı-16dolgu topuk gelin ayakkabısı15dolgu topuk gelin ayakkabısı-12dolgu topuk gelin ayakkabısı-7dolgu topuk gelin ayakkabısı-9dolgu topuk gelin ayakkabısıdolgu topuk gelin ayakkabıs6dolgu topuk gelin ayakkabısı