Dantelli Gelinlik Modelleri İçin Büyüleyici Fikirler

Dantelli gelinlik modelleri harika görünebilirsiniz, en güzel dantelli gelinlik modelleri için yazının sonundaki galerilere de göz atabilirsiniz..

Büyüleyici dantelli gelinlik modelleri ve fikirleri ile genç gelin adayları düğün günlerinde muhteşem tarzları ile adından söz ettirecek. Son zamanların revaçta olan dantelli gelinlik modelleri her vücut tipi ve tarzına uyması sebebi ile birçok bayan tarafından da tercih edilmekte.

İşte Harika Dantelli Gelinlik Modelleri

Özellikle Fransız dantelinin sıkça kullandığı dantelli gelinlik modelleri, uzun, kısa, kabarık, balık ve a kesim tarzlarıyla her tarza ve yaşa hitap ediyor.  Bayanların bu sebeple tercih ettiği büyüleyici dantelli gelinlik modelleri ve fikirleri, düğün gününde her gelin adayının mükemmel görünmesini sağlıyor.

1Uzun Gelinlik Modelleri

Zayıf ve uzun boylu bayanların oldukça şık olmasını sağlayacak uzun dantelli gelinlikler, kış ve sonbahar aylarında yapılan düğünlerin vazgeçilmezi özelliğini taşıyor. Bayanların narin ve şık görünmesini sağlayan bu gelinlik modeli, sıkça tercih ediliyor.

2Kısa Dantelli Gelinlik Modelleri

Bacaklarına güvenen bayanların tercihi bu kısa gelinlik modelleri özellikle minyon tipli bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Genç gelin adaylarına çıtı pıtı ve hanımefendi havası veren bu gelinlikler yaz ve ilkbahar aylarının da vazgeçilmezidir. Hem modern hem de sportif olmanızı sağlayacak bu modellere mutlaka göz atmalısınız.

3A Kesim Dantelli Gelinlik Modelleri

Gelin adaylarının düğün günlerinde bir prenses edasında olmasını sağlayan a kesim gelinlik modelleri, şık ve zarif dantel detaylarıyla da göz dolduruyor. Sık sık seçilen bu modeller, bayanların modern ve şık olmasını sağlıyor.

4Straplez Dantelli Gelinlik Modelleri

Straplez yaka gelinlik modelleri, göğüslerine güvenen bayanların mutlaka seçmesi gereken gelinlikler arasındadır. Şık fransız danteli detaylarıyla bayanların çekici ve şık olmasını sağlayacak bu model sayesinde, düğün gününde tüm gözler sizlerin üzerinde olacaktır. Çoğu gelin tarafından tercih edilen straplez gelinlikler son günlerin modası haline gelmiştir.

5Sırt Dekolteli Dantelli Gelinlikler

Bayanların düğün günlerinde şık ve modern olmasını sağlayan sırt dekolteli ayrıntılı dantelli gelinlikler sıkça tercih edilmektedir. Fransız danteli detaylarıyla herkesi büyüleyen bu modeller uzun ve zayıf bayanlar tarafından satın alınmaktadır.

Dantelli gelinlik alırken;

Dantelli gelinlik alırken mutlaka vücut tipinizi belirleyin. Bu tip modeller özellikle zayıf ve uzun boylu hanımlara yakışmaktadır. Yanlış bir seçim düğün gününüzü mahvedebilir. Aşağıdaki galerimizden tüm dantelli gelinlik modellerine göz gezdirebilirsiniz. Dilerseniz, Vücut Tipine Göre Gelinlik Modelleri yazımızı da inceleyebilirsiniz.