Dantelli Gelin Ayakkabısı Modelleri – En Güzel Düğün Ayakkabıları

Dantel, elbiselerde, aksesuarlarda, çantalarda, çoraplarda kısacası giyimle ilgili her şeyde inanılmaz zarif duruyor. Birkaç senedir dantelli gelin ayakkabısı da oldukça moda. Ayrıca gelinliğin altında gerçekten çok şık duruyor.

Dantelli Gelin Ayakkabısı Modelleri İçin Şık Öneriler

Dantelli gelin ayakkabısı daha çok az kabarık ya da balık tarz, kabarık olmayan gelinlikler için tercih edilse de her gelinliğe yakışıyor. Gelinliğinizde dantel detayları varsa çok daha şık duruyor. Prenses model gelinlikler için ise daha farklı ayakkabılar denemenizi tavsiye ediyoruz.

1Pudra Renk Dantelli Gelin Ayakkabısı

Pudra renk, son birkaç senedir çok fazla kullanılıyor. Günlük kombinlerde de sıkça göze çarpan pudra renk, gelin ayakkabılarında da oldukça moda. Eğer gelinliğinizde dantel detayları varsa ve A kesim gelinlikler gibi fazla kabarık olmayan bir gelinlik tercih ettiyseniz bu tarz bir ayakkabı gelinliğinizle çok uyumlu olacaktır.

2Transparan Detaylı Dantelli Gelin Ayakkabıları

Düğününüzü yazın yapacaksanız ve ayakkabının içinde ayağınızın terlemesini istemiyorsanız, biraz açık bir ayakkabı tercih etmek istiyorsanız size bu tarz, önü açık ve transparan dantelli ayakkabıları önerebiliriz. Bu ayakkabılar sadece gelinliğin altında değil nişanlığın altında da çok şık duruyor. Ayrıca diğer özel günlerde de kullanabilirsiniz.

3Beyaz Dantelli Gelin Ayakkabısı

Eğer siz de “Gelinlikle giyilecek ayakkabı beyaz olmalı.” diyenlerdenseniz bu zarif ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Beyaz, saflığın ve zarafetin simgesidir. Bu ayakkabıları gelinliğinizle kullandığınızda çok zarif duracağından emin olabilirsiniz. Ayrıca nikah ayakkabısı olarak da bu tarz bir ayakkabı kullanabilirsiniz.

4Yoğun Dantelli Ayakkabı

Yoğun dantelli ayakkabılar, balık gelinliklerin altına yakışmıyor. Eğer düğününüzü balo salonu gibi bir yerde yapacaksanız yoğun dantelli bir ayakkabı kullanabilirsiniz. A kesim gelinliklerin altına da yakışacak olan bu ayakkabı, çok dantelli olmayan gelinliklere daha çok yakışıyor.

5Taş Süslemeli Dantelli Ayakkabı

Dantelli ayakkabılarda bu taş detayları çok şık duruyor. Vintage gelinliklerde giyerseniz muhteşem kombini oluşturabilirsiniz. Vintage gelinlikler ve taşlı, dantelli ayakkabılar birbiriyle çok uyumlu duruyor.

Fransız Dantelli Gelinlik Modelleri

Fransız dantelli gelinlikler de dantelli ayakkabılar gibi sıkça tercih ediliyor. Eğer siz de düğününüz için modern bir gelinlik tercih etmek istiyorsanız Dantelli Gelinlik Modelleri İçin Büyüleyici Fikirler isimli yazımıza bir göz atmalısınız.

gelin ayakkabı (1) gelin ayakkabı (2) gelin ayakkabı (3) gelin ayakkabı (4)

gelin ayakkabısı süsleme