Dantel Kollu Gelinlik Modelleri

Küçük yaştan beri bir hayal kurardık. Güzel bir gece, güzel ayakkabılar, herkesin yüzünün güleceği bir gün olması dileğiyle ve gelinlik yanımızda ömrümüz boyunca yüzünü seveceğimiz o adam vardı ve sonrasında beyaz, beyaz hayallerimiz vardı. Anneler dantel örmelere küçük yaştan başladı, peki bizim gelinliğimizde dantel kollu gelinlik modelleri seçeneklerinden hiç mi haberimiz yoktu.

Zarif Bir Gelin Herkesi Kendine Hayran Bıraktırır

Zarafet herkesin harcı değildir, küçük detaylarla muazzam görüntüler yaratabilen insanlar, gelinlikleriyle de insanların ağzını açık bırakacak ve gülümseyişi tüm salonunu heyecanlandıracak. Küçük detaylar sizin başarınızdır.

1Çiçek Kızlar

Güpürlerimizin bizi katmanlı güzellikleri yaşatması yetmiyor, genelde kış ve bahar aylarında uzun dantel kollu gelinlik modelleri seçimi önemlidir fakat kol uzunluğu fazla olan gelin adaylarımızın bunu daha iyi taşıyabileceği ve ince kolların sizi daha güzel göstereceğini düşünmekteyiz. Çiçek tasarımlarıyla kolumuzun belli kısımları sarması, günümüzün en güzel ve gözde tasarımlarındadır. En azından bir deneyip de görmenizde yarar var.

2Küçük Omuzların Taşıyacağı Bir Yük Değil Ki

Ülkemizdeki gelişim sürecimize bakarsak çoğumuz ince ve güzel omuzlu kadınlardanız. Geniş omuzlara sahip değiliz, buna üzülecek de değiliz. Bu yüzden omuzdan başlayarak detaylandırılmış bu gelinlik bir tasarım harikası, sade, etkileyici ve gelinliğin güzelliği sizinkinin önüne hiçbir zaman geçemeyecek.

3Doğunun ve Batının Güzeli

Rönesans ve Oryantalist bir havanı içinde barındıran bu dantel kollu gelinlik, aslında batı ve doğunun güzelliğini birlikte yaşatmaktadır. Duvağın tüllerinden yüzde düşe güpürlü işlemeler, boyundaki ve koldaki aksesuarın, dantel kolla yayılması muazzam bir tasarım ürünüdür.

4Prenses Olmak İçin Prense İhtiyacınız Yok

Sanırım iddialı bir başlık olmadı diye düşünüyorum. Büstiyerden devam eden bir dantel kol, bel bölgesine eklenmiş kendini belli etmekten öte asilce duran bir kemer, sade ve eteğin rengi içinde kaybolmayan bir gelin çiçeği, sade bir topuz ve küpenin sade ve şıklığı arasında muazzam bir gelin olacaksınız. Kıskanacaklar ve tarzın sahibi olan sizi her adımda takip edecekler.

Dantel Kollu Gelinlik Modelleri Seçimi

Her gelinlik seçiminde vücut yapımızı iyi bilmemiz gerekmektedir. Kısa boylu gelin adayları ön kısmı V şeklinde kesilmiş gelinlikleri seçmelerinde fayda var. Bu sayede gelinliğini ve siz uzun boylu gözükeceksiniz. Gelin saçınız konusunda da tavsiyemiz, arkadan ya da yandan topuz olarak güzel bir denge sağlayabilirsiniz.

dantel kollu gelinlik dantel kollu gelinlik dantel kollu gelinlik dantel kollu gelinlik dantel kollu gelinlik dantel kollu gelinlik