Çerçeve Nikah Şekeri Modelleri

Günümüzde nikah şekerleri eski formalarından çıkıp biraz daha değişik şekillerde üretilmeye başlamıştır. Mum, sabun, kurabiye gibi nikah şekerlerinin yanında çerçeve nikah şekeri de sıkça kullanılan güzel bir nikah şekeridir.

Neden Çerçeve Nikah Şekeri Dağıtmalısınız?

Eğer damağa ve burna hitap etmek yerine biraz daha göze hitap etmek istiyorsanız ve sevdiklerinize farklı bir nikah şekeri vermek istiyorsanız çerçeve nikah şekeri güzel bir hediye olacaktır.

oval-sedef-cerceve-nikah-sekeri-1407-900x900

Eğer düz bir çerçeve yerine, biraz farklı bir çerçeve nikah şekeri modelleri hediye etmek isterseniz çerçevenizin bir köşesine minik bir uğur böceği kondurabilirsiniz. Böyle bir ayrıntı sayesinde hem çerçeveniz sade olmaktan çıkar hem de farklı bir detay eklemiş olursunuz.

1Resimli Çerçeve Nikah Şekerleri

Nikah şekerinizin resmi değil de daha sevimli bir görüntüsü olsun istiyorsanız köşesine sizi simgeleyen bir çift resmi koydurabilirsiniz. Ayrıca çerçeve nikah şekeri de kalplerle süsleterek sevimliliğine sevimlilik katabilirsiniz. Kalplerin kırmızı olmasına gerek yok farklı renkler de kullanarak biraz daha sıradanlıktan sıyrılabilirsiniz ancak kullandığınız kurdelenin bu kalplerle aynı renk olması güzel bir uyum sağlayacaktır.

2Taşlı Çerçeve Nikah Şekerleri

Nikah şekerinizin biraz daha süslü ve şık durmasını istiyorsanız taşlı bir çerçeve yaptırabilirsiniz. Taşlı çerçeveler zaten gösterişli duracağı için çerçevenin geri kalanını daha sade tutarak modelini dengeleyebilirsiniz. Ayrıca kurdelesinin ve süslerinin çerçeveyle uyumlu renklerde olmasına dikkat ederseniz ortaya çok şık bir çerçeve nikah şekeri çıkacaktır.

3Kalp Çerçeve Nikah Şekeri Modelleri

Kalpli çerçeveler biraz klasik dursa da şık hediyelerdir. Nikah şekerinizin çerçevesini somon, gümüş ya da altın renklerinde kullanırsanız klasik görünümden biraz çıkacaktır. Ayrıca kabartmalı şekiller de oldukça şık bir görünüm ortaya çıkarır. Çerçevenizin renkleriyle uyumlu tül ve kurdeleler kullanırsanız daha güzel bir nikah şekeri çerçevesi oluşturabilirsiniz. Kalpli çerçevenizi çok büyük kullanmazsanız daha şık duracağını da unutmayın.

Çerçeve Nikah Şekeri Modelleri

Bu örneklerden farklı örneklere de göz atmak isterseniz bu görseller size daha farklı ilhamlar verebilir.  Ayrıca evinizde nikah şekeri yapmak istiyorsanız ancak nikah şekeri yapımı hakkında bilginiz yoksa Evde Nikah Şekeri Yapımı isimli yazımıza mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

pr_01_186738_max artebella-hediyelik-bitmis-urun-beni-hatirla-2-li-polyester-cerceve-bu024-8818-31-B phpThumb_generated_thumbnail pr_01_2855 FB,458,19,cerceve-magnet-nikah-sekeri FB,2854,17,kadife-cerceve-nikah-sekeri Casino Guide Podcast