Bursa Moda Evleri Önerileri – Gelinlik ve Nişanlık Modelleri

Gelin adaylarının çoğu özel tasarım gelinlik ya da nişanlık yaptırmak istiyor. Hem kendi tarzınıza uygun bir nişanlık ya da gelinlik yaptırmak istiyorsanız hem de her aşamasında söz hakkınız olsun istiyorsanız moda evlerinden yardım alabilirsiniz. Bursa moda evleri sayesinde son moda nişanlık ve gelinlikleri kendi tarzınıza uygulayabilirsiniz.

Bursa Moda Evleri

Bursa moda evleri, modayı yakından takip ederek gelin adaylarının tarzlarına ve isteklerine göre tasarımlar hazırlıyorlar. Eğer siz de özel tasarım bir nişanlık ya da gelinlik giymek istiyorsanız bir moda evinden yardım alabilirsiniz.

1Hayal Moda Evi

Hayal Moda Evi 1997 yılından beri hizmet vermektedir. Gelinlik ve abiye giyim konusunda Bursa’da öncü olan moda evlerinden biri olmuştur. Her müşterisi için özel dikim abiyeler, nişanlıklar ve gelinlikler hazırlamaktadır. Bir aile şirketi olarak kurulmuş olan Hayal Moda Evi, 2015 yılında 2. nesilin dahil olmasıyla ekibini daha çok genişletmiştir.

Hayal Moda Evi Adres: Altıparmak Cad. Tütüncüoğlu Apt. No:13 Kat:2 & 3 Osmangazi / Bursa

Hayal Moda Evi Telefon:  0 (224) 223 41 18

2Mediha Cambaz

Mediha Cambaz, eğitim hayatını abiyelere ve gelinliklere adamış. 1991 yılında Bursa’ya yerleşerek profesyonel olarak moda hayatına başlamış Uzun yıllar gelinlik ve abiye sektörünün içindedir ancak moda evini açalı çok uzun süre olmamış. Faruk Saraç Moda Tasarım Akademisi’ni bitiren kızı Özge Cambaz ile birlikte kendi markasına hayat vermeye devam etmektedir.

Mediha Cambaz Moda Evi Adres: Şehreküstü Meydan Duran Apt.ve Pasajı Arçelik Üstü / Bursa

Mediha Cambaz Moda Evi Telefon: 0 224 224 70 41

3 La Beria Gelinlik & Moda Tasarım

La Beria Gelinlik & Moda, yılların verdiği deneyimle müşterilerini yönlendirerek onların mükemmel sonuca ulaşmalarına yardımcı oluyor. İlk provadan son provaya kadar müşterisinin isteklerine göre tasarımlarına şekil veriyor ve müşteri memnuniyetini sağlamadan asla pes etmiyorlar. Eğer özel tasarım bir gelinlik arıyorsanız La Beria sizin için doğru adres olabilir.

La Beria Gelinlik & Moda Tasarım Adres: Tahtakale Mh. Atatürk Cd. No:21 K:1
Osmangazi / BURSA

La Beria Gelinlik & Moda Tasarım Telefon: 0224 221 07 03

Dantel Kollu Gelinlik Modelleri

Dantel kollu gelinlikler özellikle sonbahar ve kış aylarında çok sık kullanılır. Eğer siz de sonbahar ya da kış gelini olacaksanız Dantel Kollu Gelinlik Modellerinden birini tercih edebilirsiniz.

prenses-gelinlik-modelleri-nova-bella-gelinlik-istanbul-3_big_r 2016-Gelinlik-Modelleri,0314_1485 askılı gelinlik modelleri prenses-modeli-gelinlik-prenses-gelinlik-modelleri-2016-nova-bela-nisantasi-istanbul_big_r Prenses-Gelinlik-Modelleri-26 prenses-gelinlik-modeli12 seyrek-tasli-prenses-gelinlik-modeli-2015 kabarik-prensesgelinlik_modelleri 2015-gelinlik-modeller_33e468339