Bursa Kış Düğün Mekanları

Bursa’da harika bir kış düğünü yapmayı planlayan gelin ve damat adayları! Bu yazımız size göre. Listelediğimiz Bursa kış düğün mekanları önerilerimiz size hayallerinizdeki kış düğününü gerçekleştirme imkanı verecektir. İşte, o mekanlar…

Bursa Kış Düğün Mekanları İçin Öneriler

Düğün mekanı konusunda karar vermek zordur. Kış düğünü için karar vermek ise daha zordur… Hem konukların soğuk hava şartları dolayısıyla ulaşım sorunu yaşamayacakları bir yer olmalı, hem de kapalı olmalıdır.

1Hilton Bursa Convention Center & Spa

Kış düğün mekanları arasında yer alan otellerden Hilton’u seçebilirsiniz. Bursa’nın en büyük, en meşhur otellerinden olan Hilton, en şık ve gösterişli düğünlere ev sahipliği yapıyor. Siz de soğuk bir kış gününde konuklarınızın rahat edeceği, lezzetli yemekler ve müzikler eşliğinde keyifle vakit geçirebilecekleri bir düğün hayal ediyorsanız burayı tercih edebilirsiniz.

Adres: Soğanlı, İstanbul Cd No:347, 16210 Osmangazi/Bursa
Telefon: (0224) 500 0505

2Adranos Hotel

Bursa kış düğün mekanları arasında yer alan otellerden biri de Adranos Hotel. Nilüfer’de bulunan bu hotel, geniş kapasitesi ve kaliteli hizmetiyle pek çok düğüne tanıklık etmiştir.

Adres: Üçevler, No:, Aysel Sk. No:12, 16120 Nilüfer/Bursa
Telefon: 0533 375 5844

3Atalay Club

Kapalı mekanda, lezzetli yemekler ve eğlenceli müzikler eşliğinde evlenmek istiyorsanız Bursa kış düğün mekanları arasında yer alan Atalay Club’a uğrayabilirsiniz.

Adres: Mudanya Blv., 16265 Çağrışan/Mudanya/Bursa
Telefon: (0224) 244 8656

4Altın Gala Düğün Davet Organizasyon

Düğün ve davet organizasyonları üzerine hizmet veren bir mekan önerimiz var; Altın Gala. Bu düğün mekanı, kapalı ve geniş kapasiteli olması sebebiyle en sevilen Bursa kış düğün mekanları arasında yer alıyor. Siz de dünya evine bu güzel salonda girebilirsiniz.

Adres: Tercan Cad. Dumlupınar Mah. No:2, Nilüfer
Telefon: 0533 653 0115

5Hanedan Palas

Kış düğün mekanları için son önerimiz; Hanedan Palas. Hizmet, ikramlar, mekan… Hepsi size unutulmaz bir düğün yaşatmak için hazırlanıyor bu mekanda.

Adres: Fatih Sultan Mehmet Mh., Şehit Ayhan Yıldız Caddesi 80/3, 16000 Osmangazi/Bursa
Telefon: 0543 243 1615

Gelinliğiniz Hazır Mı?

Düğün mekanının yanı sıra gelinlik konusunda da hazırlık yapıyor ve kararsızlık yaşıyor olabilirsiniz. Bursa’nın en başarılı, en çok tercih edilen moda evleri size bu konuda yardımcı olabilir. Bursa Moda Evleri Önerileri – Gelinlik ve Nişanlık Modelleri yazımızı okuyarak hem moda evlerini hem de gelinlik modellerini inceleyebilirsiniz.

Bursa kış düğün mekanları11Bursa kış düğün mekanları7Bursa kış düğün mekanları10Bursa kış düğün mekanları9Bursa kış düğün mekanları8Bursa kış düğün mekanları5Bursa kış düğün mekanları3Bursa kış düğün mekanları2Bursa kış düğün mekanlarıBursa kış düğün mekanları6