Bursa Düğün Salonları Önerileri

Düğün salonu seçimi, düğün organizasyonundaki en yorucu kısımlardan biridir. Birebir gezilip görülerek hareket edilmesi gereken bir konu olduğu için oldukça efor sarf etmeniz gerekir. Bu konuda iyi bir araştırmanın yanında daha önce düğünlerini o mekanlarda gerçekleştirmiş kişilerin izlenimleri de çok önemlidir. Bu yazımızda sizlere yön vermesi açısından Bursa düğün salonları incelenecek.

Göze Çarpan Bursa Düğün Salonları

Bursa’nın muhteşem doğası eşliğinde bir kır düğünü istemez misiniz? Ya da Bursa’nın görkemli mekanlarından birinde muhteşem bir salon düğünü? İşte sitemizin tavsiyeleriyle, Bursa düğün salonları…

1Taçmahal

Bursa Taçmahal Balo ve Toplantı Sarayı, Bursa düğün salonları arasında en özellerinden biridir. 2 özel salonunda 250 kişiden 1100 kişiye kadar yemekli ve yemeksiz düğün, nişan, kına, sünnet, doğum günü, özel davet gibi bireysel organizasyonlarınızı gerçekleştirebileceğiniz çok özel bir mekandır.

2Grand Sofia

Bursa düğün salonları arasında en büyüğü olan Grand Sofia Organizasyon ve Toplantı Salonu; 1500m² sütunsuz alan,  VIP Gelin Arabası, Gelin ve Damat Tahtı, Nikah Masası Süsleme ,  Çocuk Aktivite Odası, Özel Orkestra , Yağmur, Sis, Lazer, Işık meş’ale Gösterisi , Konfeti,  Volkan , Özel Salon seçenekleri ile göz dolduruyor.

3Plaza 16

Bursa’nın en şık, gelişen ve değişen semti Nilüfer’de, yepyeni ve farklı bir hizmet anlayışını ortaya koymak için tasarlandı. Hepsi birbirinden konforlu salonlarda çok özel nikah törenlerinin yanında, yemekli organizasyonlar ve gala etkinlikleri de bu eşsiz plazada hayat buluyor.

4Konak Sea Garden Bursa Düğün Salonları

Doğanın büyüsünü masmavi denizin tüm güzelliğiyle buluşturup hayalinizdeki günü Gemlik’in en güzel yerinde olmasını arzu ettiğiniz gibi, hatıralarda kalacak masalsı bir şekilde yaşamak için en ideal düğün mekanı. Konak Sea Garden; eşsiz dekorasyonu, muhteşem deniz manzarası ve güler yüzlü hizmetiyle hayalinizdeki düğün, etkinlik veya daveti gerçeğe dönüştürüyor.

5Salon Karlıtepe

Bursa düğün salonları listesinde yer alan Karlıtepe Grup bünyesinde güzellik merkezi, fotoğraf stüdyosu, davetiye birimleri ile, 250 kişi & 850 kişi arası hizmet sunulan” Prestij VIP – Star VIP – Majestic Exclusive” olmak üzere üç ayrı organizasyon ve düğün salonu seçeneği mevcuttur. Tam 11 yıllık tecrübesi ile yeni çiftlere en özel günlerinde destek olan Karlıtepe Grup, düğün organizasyonunuzu masala dönüştürecek.

Düğün Salonu Süslemeleri

Bursa düğün salonları önerilerimizden sonra düğün salonunu seçiminize yardımcı olmaya çalıştık. Ve sırada salonu hangi konseptte süsleyeceğiniz var. Buradaki yazımızı okuyarak ipuçları edinebilirsiniz.

Konak Sea garden1

oksijen havuzbaşı

900x600_Sson7

DSC_3879

dugun_salonu_1722_547326c5c6d1f

dugun_salonu_1722_547326ed6f109

900x600_Sson6