Bursa Bekarlığa Veda Mekanları

Bursa, Türkiye’nin önemli tatil yerlerinden biridir. Bu nedenle de eğlence mekanları açısından şanslı sayılabilecek bir şehirdir. Bekarlığa veda partisi yapmak isteyenler mutlaka Bursa bekarlığa veda mekanları arasından kendi isteklerini karşılayan bir mekan bulabilirler.

Bursa Bekarlığa Veda Mekanları ve Bilgileri

Bursa bekarlığa veda mekanları, genelde istekleri karşılayabilecek yeterliktedir. Eğer daha fazla bilgi almak isterseniz önceden gidip mekanı görebilir ya da telefonla bilgi alabilirsiniz. Bu sizin partiniz ve partiniz için en doğruyu seçmek sizin hakkınız.

1Şarlo Bar Bursa Bekarlığa Veda Mekanları

Şarlo Bar, Bursa’daki önemli mekanlardan biri. Burada birbirinden ünlü gruplar ve sanatçılar sahne alıyor. Sevdiğiniz bir sanatçı, bekarlığa veda partisi vereceğiniz sırada sahne alıyorsa, partinizi Şarlo’da yapabilirsiniz.

Şarlo Bar Adres: Sakarya Mah. Atatürk Cad. Yerleşim Sitesi. Görükle NİLÜFER / Bursa

Şarlo Bar Telefon: 0506 143 3736

2Anadolu Evi Fasıl Restaurant & Bar

Fasıl mekanları, son birkaç senedir, kaybettiği popüleritesini yeniden kazandı. Gençler çoğunlukla eski şarkıları dinleyip felekten bir gece çalmaktan hoşlanıyorlar. Eğer siz de muhteşem yemekler, mezeler ve rakı eşliğinde güzel bir gece geçirmek istiyorsanız Anadolu Evi Fasıl Restaurant & Bar’ı tercih edebilirsiniz.

Anadolu Evi Fasıl Restaurant & Bar Adres: Kavaklı Mah. Kavaklı Sok. Kavaklı Çıkmazı No.13/A Tophane OSMANGAZİ

Anadolu Evi Fasıl Restaurant & Bar Telefon: 0 (224) 221 45 06

3Resimli Bar Bursa Bekarlığa Veda Mekanları

Resimli Bar, 10 seneden fazla bir süredir Bursa’da hizmet vermektedir ve bu süre zarfında da Bursa’nın önemli eğlence mekanları arasına girmeyi başarmıştır. Resimli Bar’da haftanın belli günleri canlı müzik performansları yapılıyor. Ayrıca özel partiler de veriliyor. Eğer eğlence sektöründe önemli bir isim olan bir yerde parti yapmak isterseniz size Bursa bekarlığa veda mekanları için önerimiz Resimli Bar olabilir.

Resimli Bar Adres: Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsü, Görükle NİLÜFER / BURSA

Resimli Bar Telefon: 0224 442 8815

Bekarlığa Veda Partisi Fikirleri

Son dönemde kına gecelerinin yerini alan bekarlığa veda partileri, aynı kına gecesi gibi bir çok konsept ve aksesuar barındırıyor. Bekarlığa veda partisi pastalarından, hediyeliklerine kadar birçok detay barındıran bu organizasyon aynı zamanda birçok tema fikrini de içeriyor. Mekan seçimi yaparken nasıl kutlayacağınız da mutlaka karar vermeniz konulardan birisi. Bekarlığa veda partinizi planlarken işinize yarayacak fikirler için Bekarlığa Veda Partisi Fikirleri isimli yazımızı okumayı unutmayın.

bekarlığa veda kıyafetleri bekarlığa veda kıyafetleri bekarlığa veda partisi organizasyonu bekarlığa veda partisi aksesuarları bekarlığa veda partisi fikirleri bekarlığa veda partisi fikirleri Bekarlığa-Veda-Pastası-10 bekarlığa veda partisi fikirleri Bekarlığa-Veda-Pastası-2 bekarlığa-veda-pastası-02 bekarlığa veda pastası