Birbirinden Güzel Kışlık Gelinlik Modelleri

Sonbahar ve kış gelini olmak, ilkbahar ya da yaz gelini olmaktan biraz daha zordur. Havalar soğuk olduğu için gelin adayları straplez, askılı gibi açık gelinlikler giymekten kaçınırlar. Kışlık gelinlik modelleri gelinlerin kışın da çok şık görünebileceğini kanıtlar nitelikte tasarlanır.

Kışlık Gelinlik Modelleri

Kışlık gelinlik modelleri deyince aklınıza çok kapalı, dekoltesiz ya da sıkıcı, demode görünen bir gelinlik gelmesin. Kış düğünleri de yaz düğünleri kadar popüler. Tasarımcılar sıcak havalara olduğu kadar soğuk havalara da önem veriyorlar ve kışlık gelinlikleri buna göre tasarlıyorlar.

1Dantelli Kışlık Gelinlikler

Kış geldi diye tamamen kapalı gelinlikler giymenize gerek yok. Omuzlarınızı açıkta bırakan bu bol dantelli gelinliği tercih edebilirsiniz. Gelinliğin en güzel kısmı bel ve etek kısımları. Bel kısmı aslında bazı insanların çok seveceği, bazılarının ise nefret edeceği cinsten. Çünkü kalıp gibi ve biraz rahatsız edici olabilir ama belinizi daha ince göstereceği kesin. Etek kısmının sadeliği ise tam kış aylarına göre…

2Denizkızı Kesimli Gelinlik

Çoğu gelin adayı bu gelinliği gördüğünde “Abiye gibi, gelinin ben olduğunu kimse anlamaz.” diye düşünebilir. Ancak ayrıntılara inildiğinde bu gelinliğin detaylarına hayran kalabilirsiniz. Denizkızı kesimi herkesin taşıyabileceği bir kesim değil. Böyle bir kesim için vücut hatlarınızın çok düzgün olması gerekiyor. Gelinliğin belden aşağısı saten. Üst kısmı ise transparan tüllerden, boncuklardan ve işlemelerden oluşuyor.

3Romantik Gelinlik Modelleri

Romantik gelinler bu modele bayılacaklar. Çünkü tam masallardaki gibi bir gelinlik bu. Üst kısmında bol bol işleme var. Etek kısmı ise kabarık ve sade. Birbirine bu kadar zıt iki görünüm birbiriyle mükemmel bir uyum içerisinde görünüyor.

Uzun Kollu Gelinlik Modelleri

Uzun kollu gelinlikler, sıcak tuttuğu için en çok sonbahar ve kış aylarında tercih ediliyor. Sonbahar ya da kış gelini olmayı planlıyorsanız sizin de uzun kollu gelinlikler giymenizi tavsiye ederiz. Eğer uzun kollu bir gelinlik arayışındaysanız Uzun Kollu Gelinlik Modelleri ve Fikirleri isimli yazımızdan uzun kollu gelinlik modelleri hakkında ihtiyacınız olan fikirleri alabilirsiniz. Ayrıca sizin için biraz uzun kollu gelinlik görseli derledik.

921 duz-kesim-uzun-kollu-gelinlik-modeli-2015 Elegant-font-b-Simple-b-font-font-b-Long-b-font-font-b-Sleeve-b-font olegcassini16lookbook7632_3 925_1 dantel-kollu-gelinlik-modelleri-2014-orgu-bahcem 2016-Yeni-Moda-Kapalı-Omuz-Gelinlik-Sevgiliye-Dantel-Gelinlik-Uzun-Kollu-Gelinlik-Vestidos-De-Noiva