Bekarlığa Veda Kıyafetleri Seçimi İçin Etkileyici Öneriler

Elbiseler, bir kadının hayatındaki en önemli şeylerdir. Her gün “Bugün ne giysem?” diye düşünmeyen kadın çok azdır. Özellikle önemli günler yaklaştığında binlerce elbisesi bile olsa hiç bir kadının o gün için giyecek elbisesi yoktur. Eğer siz de bekarlığa veda kıyafetleri konusunda kararsızlığa düştüyseniz tavsiyelerimiz işinize yarayabilir.

Bekarlığa Veda Kıyafetleri

Bekarlığa veda kıyafetleri seçimi diğer özel günlere nispeten biraz daha kolaydır. Hele ki evde kız kıza bir parti verecekseniz pijama bile giymeniz yeterli. Dışarıda, bir kulüpte ya da fasıl ortamında parti verecekseniz de normalde nasıl giyiniyorsanız o şekilde giyinebilirsiniz.

1Gösterişli Bekarlığa Veda Kıyafeti

Bekarlığa veda partinize biraz gösteriş katmak istiyorsanız bu tarz bir elbise seçebilirsiniz. Eteği tüllü olursa biraz gelinliği andırabilir ve taçlı duvaklardan takarak gelinin kim olduğunu herkese gösterebilirsiniz. Ayrıca bu tarz bir elbise disko ışıklarının altında muhteşem görünecektir. Fasıl için pek uygun olmasa da kulüp tarzı yerler için ideal bir elbisedir.

2Küçük Siyah Elbise

Küçük siyah elbiseler herkesin kurtarıcısıdır ve bu tarz bir elbiseye sahip olmayan kadın çok azdır. Siyah elbiseler her ortama uyuyor. Muhtemelen dolabınızda da siyah elbise vardır. Başka elbise almanıza gerek kalmadan o elbiseyi de giyebilirsiniz. Ama siyah elbise fazla matem havası verebilir.

3Payetli Uzun Elbise

Uzun elbiseler her ortamda dikkat çekmeyi ve beğeni toplamayı başarmıştır. Uzun elbiseyle bütün gece boyunca rahat edemeyeceğinizi düşünsek de uzun elbiselerin güzelliğini göz önünde bulundurunca pek de vazgeçirmeye yetmiyor.

4Çan Etekli Elbiseler

Çan etekli elbiseler son senelerde oldukça popüler. Siz de bekarlığa veda gecenizde bu trende uymaya devam edebilirsiniz. Renk olarak bu şekilde siyah beyaz tercih edebilirsiniz. Ayrıca duvak tarzı bir şey takmak isterseniz de çok yakışacağının garantisini verebiliriz.

5Beyaz ve Tüllü Elbise

Gelinliğe biraz daha yakın bir şey giymek istiyorsanız size bu beyaz ve tüllü elbiseleri öneriyoruz. Bu tarz bir elbiseyle ortamdaki herkes bunun bir bekarlığa veda partisi olduğunu ve gelinin de siz olduğunuzu anlayacaktır.

Birbirinden Güzel Bekarlığa Veda Kıyafetleri

Bekarlığa veda geceniz için giyebileceğiniz kıyafetlere yönelik fikirlerimiz daha bitmedi! Partiniz için pasta yaptırmak istiyorsanız Birbirinden Güzel Bekarlığa Veda Pastası Modelleri isimli yazımızı okumayı unutmayın.

tumblr_mkki44gAn41rigomko1_1280 54e5daafe4b097c7c9ac62f1-large mylittlebowpurplewrapdr gumus-renkli-gece-elbise-modelleri Balo-parti-mezuniyet-kıyafetleri-elbiseleri-2018 Coral-Lace-Party-Princess-Sexy-Peplum-Dress-LC21270-2 image4xxl-12