Balo Tipi Gelinlik Modelleri

Gelin adayları en mutlu günlerini oldukça şaşalı kutlamak istediğinden ötürü, balo tipi gelinlik modelleri sıkça tercih edilmektedir.

Balo Düğünü İçin Balo Tipi Gelinlik Modelleri

Balo düğünü için balo tipi gelinlik modelleri seçerken, iyi bir araştırma yapmak gerekir. Basit ama oldukça şık birçok model varken, gereksiz yere abartıya kaçmak gelini düğün gününde çirkin bir hale sokabilir.

1Askılı Balo Gelinlik Modelleri

Gelin adayları tarafından sık sık tercih edilen askılı gelinlik modelleri, balo tipi düğünler için de oldukça uygun. Özellikle kabarık etek detayıyla oldukça uyumlu olan askılar düğün gününde gelin adaylarını zarif bir görünüme ulaştırıyor.

2Kabarık Balo Gelinlik Modelleri

Kabarık etekli balo tipi gelinlik modelleri, gelin adaylarını en mutlu günlerinde bir prenses haline getiriyor. Özellikle dantel işlemeleri ile şık bir görünüm alan bu gelinlikler mutlaka incelemeniz gereken modeller arasında yer alıyor.

3Dantelli Balo Gelinlik Modelleri

Dantelli balo tipi gelinlik modelleri, zarif ve şık bir görünüm elde etmek isteyen bayanlar için ideal. Şık dantel detayları ile hafif uzun kollu bu modeller bayanları naif bir görünüme ulaştırıyor.

4Uzun Kollu Balo Gelinlik Modelleri

Genellikle oturaklı bayanların tercih ettiği uzun kollu gelinlik modelleri özellikle dantel işlemeleri ile göz dolduruyor. Her bayanın mutlaka denemesi gereken bu modeller, gelinleri zarif ve şık bir görünüme ulaştırıyor.

5Düşük Omuzlu Balo Gelinlik Modelleri

Omuz genişliğine güvenen gelin adaylarının sık sık tercih ettiği düşük omuzlu gelinlik modelleri bayanların düğün günlerinde dikkatleri çekmesini sağlıyor. Uzun boylu hanımlar tarafından seçilmesi gereken bu modeller, şık ve zarif bir görünüm sağlıyor. Düşük omuzlu modelleri seçmeden önce mutlaka omuz boyunuzu da dikkate almanız gerekiyor.

6Tüllü Balo Tipi Gelinlik Modelleri

Genellikle gösterişli bayanlar tarafından seçilen tüllü gelinlik modelleri, giyen hanıma oldukça şık bir görünüm sağlıyor. Güzel işlenmiş dantel detayları sayesinde bu modeller her bayanın en mutlu günlerinde dikkatleri çekmesini sağlıyor.

Balo tipinde gelinlik modelleri

Balo tipi gelinlik modelleri, oldukça şık bir görünüm sağladığından ötürü bayanlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. En mutlu günlerini gösterişli bir düğünle tamamlamak isteyen hanımlar gelinliklerini de buna göre seçmektedir.

Gelin adayları ayrıca Gelin Buketi Modelleri için 60 Büyüleyici Örnek yazımıza bakarak şıklıklarını tamamlayabilirler.