Ankara Moda Evleri Önerileri – Gelinlik ve Nişanlık Modelleri

Her gelin adayı mükemmel nişanlığa ve gelinliğe sahip olmak ister. Tasarımından şekline, duvağından detaylarına kadar her şeyin güzel olması gerekir. Moda evleri de gelin adaylarına en güzel tasarımları vaat eder. Ankara moda evleri gelin adaylarının isteklerine yönelik nişanlıkları ve gelinlikleri tasarlayarak, gelin adaylarını o özel güne en güzel şekilde hazırlarlar.

Ankara Moda Evleri

Ankara moda evleri, modayı ve trendleri takip ederek gelin adaylarına en özel tasarımları hazırlarlar. Gelin adaylarının isteklerine ve tarzlarına göre nişanlıklar ve gelinlikler hazırlayıp, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadırlar.

1GümüşAy Gelinlik & Moda

GümüşAy Gelinlik & Moda, 2006 yılında kurulmuş. Kurulduğu günden bugüne en kaliteli kumaşları, en özgün tasarımları bünyesinde barındırıyor. Moda evinin sahibi Havva Öz, gelinliğin, gelin adayları için ne kadar önemli olduğunu biliyor ve onların %100 memnuniyetini sağlamak için çalışıyor.

GümüşAy Gelinlik & Moda Adres: Atatürk Bulv. And Çarşısı No:69/50 Kızılay, 06440 Ankara

GümüşAy Gelinlik & Moda Telefon: 0312 432 1959

2Sheda Moda Evi

Sheda Moda Evi 2001 yılından beri mutlu gelinler görmeyi amaçlıyor. Gelinlerin heyecanına ortak olarak onlar için en güzel dantelleri, kumaşları, tülleri, taşları ve aksesuarları seçiyor ve gelin adaylarını en güzel günlerine hazırlıyorlar. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan moda evlerinden biri olduğu için size tavsiye edebileceğimiz bir diğer mekan da Sheda Moda Evi’dir.

Sheda Moda Evi Adres: Tunalı Hilmi Caddesi No: 111/5 Kavaklıdere Ankara Türkiye

Sheda Moda Evi Telefon: 0 312 446 32 87

3Öztürk Moda Evi

Öztürk Moda Evi, Ömer ve Habibe Öztürk tarafından kurulmuştur. Ömer Öztürk, 1965 yılından beri sektörün içindedir. 1993 yılında ise bayan terzisi olarak haute coutre tarzında çalışmalar yapmıştır. 2002 yılında ise Öztürk Moda Evi’ni açarak eşiyle beraber çalışmalarına devam etmektedir. Abiye, nişanlık, bindallı, kına kıyafetleri, gelinlik modellerinde birbirinden güzel tasarımlar yapmaktadır.

Nişanlık Modelleri Seçimi

Nişanlık modelleri seçerken mevsime, nişanı yapacağınız ortama ve tabii ki kendi tarzınıza göre bir seçim yapmanız gerekir. Eğer nişanı evde yapacaksanız daha sade bir nişanlık seçmeniz gerekir ancak bir mekanda yapacaksanız mekana göre bir nişanlık seçmelisiniz. Eğer nişanlık seçiminde biraz fikir almak istiyorsanız Nişanlık Modelleri Seçimi Önerileri isimli yazımızı okumanızı öneriyoruz.

2016-Gelinlik-Modelleri,0314_1485 duz-kesim-tek-omuz-gelinlik-modeli-2015 kadıköy gelinlik moda evleri kadıköy gelinlik moda evleri istanbul gelinlik moda evleri 2016-Yeni-Moda-Kapalı-Omuz-Gelinlik-Sevgiliye-Dantel-Gelinlik-Uzun-Kollu-Gelinlik-Vestidos-De-Noiva dantel-kollu-gelinlik-modelleri-2014-orgu-bahcem duz-kesim-uzun-kollu-gelinlik-modeli-2015 kışlık gelinlik modelleri