Ankara Kış Düğün Mekanları

Ankara’da kış ayları oldukça soğuk geçer. Bu soğuk havalarda evlenmeyi düşünüyorsanız haliyle kapalı bir düğün mekanı arayışında olacaksınızdır. Sizin için Ankara kış düğün mekanları önerimiz size bu arayışta yardımcı olabilir.

Ankara Kış Düğün Mekanları İçin Öneriler

Ankara’da, soğuk bir kış gününde dünya evine girecekseniz düğün mekanı olarak tercih edebileceğiniz birbirinden güzel oteller, restaurantlar, balo salonları ve kulüpler bulunuyor. İşte, o mekanlardan birkaçı…

1The Green Park Hotels Ankara

Ankara Kış Düğün Mekanları İçin The Green Park Hotels

Ankara kış düğün mekanları arasında tercih edebileceğiniz öncelikli mekanlar, otellerdir. Verdikleri hizmetler, şık dizayn edilmiş mekanları ve daha pek çok özellikleri ile oteller en harika düğünlere ev sahipliği yapmaktadırlar. Siz de düğününüzü otelde yapmayı planlıyorsanız The Green Park Hotels Ankara’yı seçenekleriniz arasına ekleyebilirsiniz.

Adres: Kızılırmak Mah, 1443 Cad, 06520 Çankaya/Balgat/Ankara
Telefon: (0312) 258 0000

2Latanya Hotel Ankara

Ankara Kış Düğün Mekanları İçin Latanya Hotel

Ankara kış düğün mekanları arasında seçeneklerinize ekleyebileceğiniz bir başka otel daha sunuyoruz sizlere. Geniş kapasitesi, hem açık hem kapalı alan seçeneği ile bu otel size hayallerinizdeki düğünü yaşatmaya hazır.

Adres: Kavaklıdere Mh., Büklüm Sk No:1, 06660 Çankaya/Ankara
Telefon: (0312) 416 8800

3Velo Nikah & Balo Salonu

Otellerin yanı sıra kış düğünü için balo salonları da tercih edilebilir. Ankara, düğün gibi organizasyonlar için kurulmuş pek çok balo salonunu içinde barındırmaktadır. Velo Nikah&Balo Salonu da bu mekanlardan biridir.

Adres: Eskişehir Yolu Mesa Koru Kavşağı ANSE MDM Teras Kat Çayyolu – Ankara

Telefon: 0 (312) 227 82 70

4Ankara Konağı Düğün Nikah Kokteyl ve Balo Salonları

Otel ve balo salonunun yanı sıra bir konakta yeni hayatınıza ‘evet’ demeye ne dersiniz? Son derece gösterişli, lüks ve şık bir mekanda evlenmeyi düşünüyorsanız Ankara kış düğün mekanları önerilerimizin arasında yer alan Ankara Konağı size göre!

Adres: Çamlıca Mahallesi 137. Cadde No: 2, 06200 Yenimahalle/Ankara
Telefon: (0312) 335 1313

5Muhteşem Balo, Nikah ve Düğün Salonu

Ankara Kış Düğün Mekanları İçin Muhteşem Balo Düğün Salonu

Balo salonları arasında yer alan bir başka mekan da Muhteşem Balo Salonu’dur. Şık ve sade dekorasyonu ile size harika bir düğün imkanı sunan bu mekanı tercih edebilirsiniz.

Adres: Eryaman, 285. Sok. No:5 D:1, Etimesgut/Ankara
Telefon: (0312) 245 5858

Düğün Mekanları Fiyatları

Düğün mekanları seçiminde kararınızı etkileyen en önemli unsurlardan biri de fiyat konusudur. Bütçenizi çok aşmak istemiyor olabilirsiniz. Eğer öyleyse, Düğün Mekanları Fiyatları Neye Göre Belirlenir? yazımızı okuyarak fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ankara kış düğün mekanları-4Ankara kış düğün mekanları-3View More: http://melissajohnston.pass.us/blossom-eventsİstanbul kış düğün mekanları-13İstanbul kış düğün mekanları-6