Ankara Düğün Salonları Önerileri

Düğün mekanı seçimi, düğün yapacak çiftleri zorlayan konulardan biridir. Hem kendilerinin hem de düğüne katılacak davetlilerin eğlenceli anlar yaşamasını sağlamak için her detayın düşünüldüğü düğün salonları evlenecek çiftleri memnun edecektir. Düğününüzü Ankara’da yapmayı düşünüyorsanız, yıllardır hizmet kalitesinden ödün vermeyen Ankara düğün salonları için sunduğumuz önerilere göz atabilirsiniz.

En İyi Ankara Düğün Salonları

Düğün salonu seçerken size ve misafirlerinize sunduğu imkanları göz önünde bulundurmalısınız. Misafirlerinizin kolay ulaşabileceği, otopark sorunu yaşamayacağı, kalitesiyle ün yapmış mekanları seçerek sorunsuz bir düğün için ilk adımı atabilirsiniz. Yemekli bir organizasyon planlıyorsanız, düğünden önce mutlaka menüde yer alan tatları denemelisiniz. Kusursuz bir düğün istiyorsanız en iyi Ankara düğün salonları için tavsiyelerimizi dikkate almanız yararınıza olacaktır.

1Elit Garden Kır Düğünü Ankara Düğün Salonları

Ankara Yakacık’da bulunan Elit Garden; 6000 metre kare arazinin üstüne kurulmuştur. 600 araçlık ücretsiz otoparkı bulunan mekan, şık mimarisi ve eşsiz bahçesi ile birlikte düğün, davet, kına gecesi, nişan ve sünnet gibi etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır.

Elit Garden Adres: Yakacık Yenimahalle 1. Cadde No:2 Yenimahalle / ANKARA

Elit Garden Telefon: 0 312 396 88 02

2Seğmen Konak Ankara Düğün Salonları

Seğmen Konağı içinde bulunan Seğmen Ankara düğün salonları 700 kişilik Gold Teras Salon ve 600 kişilik Silver Salon ile yıllardır Ankaralılara hizmet vermektedir. Otopark, çocuk parkı ve fotoğraf hizmetleri de sunan mekan en özel gününüzü muhteşem kılmanıza yardımcı olacaktır.

Seğmen Konak Düğün Salonları Adres : Misket Mahallesi Anadolu Cad. 609. Sk. Mamak Konak Park Kompleksi Mamak

Seğmen Konak Düğün Salonları Telefon : 0 312 368 25 25

3Amade Botanik Balo ve Nikah Salonu

Amade Balo salonlarının Altınpark’daki şubesi olan Amade Botanik salonu yarı açık tasarımıyla Ankara düğün salonları içinde dikkat çekmektedir. Kapalı alanı 200, bahçesi ise 300 kişilik olan mekan istendiği takdirde tamamen çadırlarla kapanabilmektedir.  En özel günlerinizde profesyonel bir ekip ile sorunsuz bir düğün yaşamak isterseniz tercihinizi Amade Botanik Salondan yana kullanabilirsiniz.

Amade Botanik Adres: Altınpark 19 Mayıs Kapısı Altındağ / Ankara

Amade Botanik Telefon: 0554 678 5626

4Konservatuar Düğün Salonu – Ankara Düğün Salonları

İki farklı mekanla hizmet veren Konservatuar düğün salonu, merkezi konumu ile evlenecek çiftlerin gözdesi. Ankara’da açık hava düğünü yapılabilecek en uygun yerlerden biri olan Saklı Bahça salonu ile dikkat çeken mekanın ulaşım ve park sorunu olmaması da ayrı bir özelliği. Ayrıca metroya 2 dakika uzaklıkta olan mekanın avlusunda taksi durağı da bulunmaktadır.

Konservatuar Düğün Salonu Adres: Demirlibahçe, Talatpaşa Blv Mamak Kültür Merkezi No:167, 06340 Mamak/Ankara

Konservatuar Düğün Salonu Telefon: (0312) 320 1700

5Bahçeli Başkent Balo Kokteyl Düğün Salonu

550 kişilik klimalı salonu ile nezih bir ortam arayan çiftlerin tercihi olan Bahçeli Başkent Düğün Salonu, yemekli yemeksiz özel toplantılara ve nişan, kına, düğün, sünnet, balo, kokteyl gibi etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır.

Bahçeli Başkent Düğün Salonu Adres: Bahçelievler, Azerbaycan Cd. No:38, 06500 Çankaya/Ankara

Bahçeli Başkent Düğün Salonu Telefon: (0312) 222 1999

kina-gecesi-04 düğün mekanı (8) ankara düğün salonları ankara düğün salonları ankara düğün salonları ankara düğün salonları ankara düğün salonları ankara düğün salonları dugun_salonu_1722_547326c5c6d1f

Düğün Mekanı Nasıl Seçilmeli?

Ankara düğün salonları önerilerinden sonra düğününüzün yapılacağı yere karar verirken dikkat etmeniz gereken en önemli konu bütçenizdir. Bütçenize uygun mekanları incelerken davetli sayınız, düğünün gerçekleşeceği mevsim gibi detayları da düşünmeniz gerekir. Düğün mekanı seçimi ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isterseniz sitemizi inceleyebilirsiniz.