Anadolu Yakası Bekarlığa Veda Mekanları

Bekarlığa veda partisi günümüzde kına gecelerinin yerini aldı. Artık pek çok çift kına gecesi yerine ayrı ayrı bekarlığa veda partisi vermeyi uygun görüyor. Anadolu yakası bekarlığa veda mekanları arasından size uygun olanı seçerek dilediğiniz gibi bir parti verebilirsiniz.

Anadolu Yakası Bekarlığa Veda Mekanları ve Özellikleri

Anadolu yakası bekarlığa veda mekanları sizin en güzel partiyi verebilmeniz için özel olarak tasarlanmışlar. Bu mekanlar bekarlığa veda partisi verecekler için oldukça ideal yerler. Eğer bekarlığa veda partinizi işini bilen bir mekanda yapmak istiyorsanız bu mekanlardan birini seçebilirsiniz.

1360 East Moda

360 East Moda, ilk bakışta muhteşem Haliç ve Boğaz manzarası ile dikkat çekiyor. Bu güzel manzara eşliğinde güzel bir yemek yemek ve güzel bir parti yapmak mümkün. Yurtdışından gelen ünlü sanatçılar ve işinin ehli DJ’ler sayesinde çok eğlenceli bir parti yapabilirsiniz. Hafta sonları ise dans müziği ve canlı şovlarla cluba dönüşen mekan,  Anadolu yakası bekarlığa veda mekanları içerisinde, bekarlığa veda partiniz için en ideal yerlerden.

360 East Moda Adres: Caferaga Mah. Albay Faik Sozdener Cad. No: 31 Kadikoy ISTANBUL

360 East Moda Telefon: 0 216 542 43 50 – 51

2Ziyade Fasıl

Anadolu yakası bekarlığa veda mekanları için Fasıl mekanları eğlencenin dorukta olduğu yerlerdir. Bu mekanlarda Türk müziğinin en güzel eserleri çalınır. Rakısıyla, yemekleriyle, mezesiyle bir bütün oluşturur. Eğer siz de bekarlığa veda partinizi bir fasıl mekanında yapmak isterseniz Ziyade Fasıl bunun için doğru adres olacaktır. Fasıl aralarında mekanın DJ’i hem nostaljik hem de yakın tarihteki şarkıları çalarak eğlenceye eğlence katıyor.

3Murphy’s Dance Bar

Murphy’s Dance Bar, Kalamış Marina’da çok güzel bir konumda yer alıyor. Deniz manzarası eşliğinde güzel bir bekarlığa veda partisi yapmak istiyorsanız ideal bir mekan olduğunu söyleyebiliriz. Latin danslarını seviyorsanız latin dans geceleri de yapılıyor. Ayrıca mekanda canlı performanslar ve şovlar da yapılıyor. Bekarlığa veda partinizin standartların üzerinde olmasını istiyorsanız Anadolu yakası bekarlığa veda mekanları arasında yer alan Murphy’s Dance Bar’da parti verebilirsiniz.

Murphy’s Dance Bar Adres: Kalamış Setur Marina B İskele Ucu Kalamış

Murphy’s Dance Bar Telefon: 0(216) 349 73 63

Kız Kıza Eğlencelerden Muhteşem Görüntüler

Kız kıza yapacağınız bu parti öncesinde sizi biraz heyecanlandırmak istiyoruz. Ayrıca partiniz için farklı fikirler almak isterseniz Bekarlığa Veda Partisi Fikirleri isimli yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Anadolu yakası bekarlığa veda mekanları

Anadolu yakası bekarlığa veda mekanları

Anadolu yakası bekarlığa veda mekanları Anadolu yakası bekarlığa veda mekanları Anadolu yakası bekarlığa veda mekanları