Altın Set Modelleri 2017 Tasarımları

Altın takılardan hoşlanan birisiyseniz altın set modelleri mutlaka ilginizi çekiyordur. Altın setler genellikle özel günler için tercih ediliyor. Günlük kombinlerle pek uyumlu olduklarını söyleyemeyiz. Özel günlerinizde takmak için altın set satın alabilirsiniz.

Altın Set Modelleri İçin Harika Fikirler

Altın set modelleri özel günlerde kullanırsa da setinizin içindeki parçaları tek olarak normal günlerde de kullanabilirsiniz. Sadece küpesini ya da sadece kolyesini günlük hayatta da takabilirsiniz ancak eğer çok abartılı ve gösterişli bir set aldıysanız günlük kombinlerinizde tercih etmemenizi öneriyoruz.

1Trabzon Burma Altın Set Modelleri

Trabzon burma set özellikle yeni evlenen kadınların çok sevdiği bir settir. Eğer düğününüzde hediye olarak Trabzon burma set takıldıysa siz de gittiğiniz düğünlerde takabilirsiniz ancak gündelik hayatta kesinlikle kullanmamanızı öneriyoruz.

2İki Renkli, Gösterişli Altın Set Modelleri

Gösterişli takılardan hoşlanıyorsanız bu seti çok beğeneceğinizden eminiz. Tek renkli takılar yerine 2017 yılında iki renkli altın setleri daha çok görüyoruz. Bu da verebileceğimiz örneklerden biri. Bu takıları sade abiyelerinizle kullanarak, abiyelerinizi gösterişli bir hale getirebilirsiniz.

3Üç Renkli Modern Altın Set

Birden fazla renk barındıran setleri seviyorsanız size üç renkli bu şık altın seti önerebiliriz. Bir önceki setten daha az gösterişli duran bu şık seti de abiyelerinizle ve gelinliğinizle kullanabilirsiniz. Künyesi ise günlük hayatta da tercih edilebilecek bir model olabilir.

4Yuvarlak Taşlı Altın Set

Altın setlerde taşlar çok moda. Üstelik bu taşlar sihirli bir şekilde takıları modern gösteriyor. Bu görseldeki takıların hepsi günlük hayat için de uygun olabilir. Günlük hayatta giydiğiniz şık kıyafetlerle beraber bu takıları takabilirsiniz. Ayrıca gelinlikle takmak için de bu tarz bir set alabilirsiniz.

5Tuğralı Altın Setler

Tuğralı altın setler için şık değil diyemeyiz oldukça şıklar ancak genç kadınlar için biraz abartılı olabilir. Bu sebeple bu takıları 40 yaş üstü hanımlar çok daha iyi taşıyacaktır. Özel günlerinizde tuğralı bir setle çok şık görünebilirsiniz.

En Güzel Gelin Saç Aksesuarları Modelleri

Altın set modellerine düğününüz için baktıysanız saç aksesuarlarına bir göz gezdirmelisiniz. Takacağınız takıyla uyumlu bir saç aksesuarıyla göz kamaştırabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız En Güzel Gelin Saç Aksesuarları Modelleri isimli yazımıza mutlaka göz atın.

altin-set-modelleri-6 altin-set-modelleri-7 altin-set-modelleri-8 altin-set-modelleri-9 altin-set-modelleri-10 altin-set-modelleri-11