Altın Küpe Modelleri 2017 Tasarımları

Küpeler kadınların en sevdiği takılardan biridir. Çok fazla takı kullanmayı sevmeyen kadınlar bile küpe kullanmaktan hoşlanırlar. Altın küpe modelleri birçok gelinlik ile ve kombinle uyumludur. Kombinleriniz için tamamlayıcı aksesuar olarak altın küpe kullanabilirsiniz.

Altın Küpe Modelleri İçin Harika Fikirler

Büyük ya da küçük altın küpe modelleri arasından hem sizin zevkinize uygun hem de farklı gelinlik modelleri ve kıyafetlerle kombinleyebileceğiniz tarzda küpeler bulabilirsiniz. Bir kaç küpe almanız yeterli olacaktır.

1Kelebek Altın Küpe

Bütün kombinlerinizde kullanabileceğiniz küçük bir küpe arıyorsanız kelebek küpeleri tavsiye edebiliriz. Bazı kelebek küpelerin üstünde taşlar olurken bazıları da sade oluyor. Taşlı küpeleri abiye kıyafetlerinizle de takabilirsiniz. Sade küpeleri ise daha çok günlük kombinlerinizde kullanabilirsiniz. Eğer isterseniz tabii ki abiyelerle de tercih edebilirsiniz.

2Sonsuzluk Küpesi

Sonsuzluk simgesi birçok aksesuarda karşımızda çıkıyor. Küpelerde de sonsuzluk simgesinin sıkça kullanıldığını görebilirsiniz. Sonsuzluk simgesinden hoşlanıyorsanız gelinliğinizle beraber kullanmak için bu tarz bir altın küpe alabilirsiniz.

3Altın Çiçek Küpe

Çiçek küpelerini birçok kombinde kullanabilirsiniz. Sade bir küpeyi gösterişli bir gelinlik için, taşlı küpeyi ise sade bir gelinlikle birlikte tercih edebilirsiniz.

4Osmanlı Tuğralı Altın Küpe Modelleri

Osmanlı tuğraları da birçok aksesuarda kullanılıyor. Eğer Osmanlı tuğraları hoşunuza gidiyorsa bu tarz bir küpe tercih edebilirsiniz. Bu küpede taşlar var ancak eğer isterseniz taşsız ve daha klasik bir küpe satın alabilirsiniz. Bu küpeyi klasik tarzdaki kıyafetlerinizle birlikte takabilirsiniz.

5Taşlı Altın Küpe Modelleri

Taşlı altın küpelerin modası hiç geçmiyor. Üzerinde beyaz ve kırmızı renkte taşlar olan bu küpeler kurtarıcı parça olabilir. Eğer isterseniz beyaz altın bir küpe de tercih edebilirsiniz.

6Çizgili Top Altın Küpe Modelleri

Sade ve şık bir küpe arıyorsanız size çizgili altın top küpeleri tercih edebiliriz. Sarı altından hoşlanmıyorsanız beyaz altın top küpeler de satın alabilirsiniz. Bu küpeleri bütün gelinlik modelleriyle kullanabilirsiniz.

Oleg Cassini Gelinlik Modelleri 2017 Koleksiyonları

2017 yılının trendlerini merak ediyorsanız ve 2017 yılında evlenmeyi düşünüyorsanız Oleg Cassini markasının gelinlik koleksiyonunu inceleyebilir ve kendinize uygun bir gelinlik bulabilirsiniz.  Sizin için hazırladığımız inceleme için Oleg Cassini Gelinlik Modelleri 2017 Koleksiyonları isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

altin-kupe-modelleri-7 altin-kupe-modelleri-8 altin-kupe-modelleri-9 altin-kupe-modelleri-10 altin-kupe-modelleri-11 altin-kupe-modelleri-12 altin-kupe-modelleri-13