Altın Künye Modelleri 2017 Tasarımları

Altın künye, hem gündelik kombinlerle, hem abiyelerle hem de gelinlikle kullanılabilen bir takıdır. Kuyumcularda, takı satan yerlerde birbirinden farklı altın künyeler bulabilirsiniz.

Altın Künye İçin Harika Fikirler

Altın künye her türlü kombin için ideal olabilir. Doğru künyeyi, doğru elbiseyle kombinlerseniz geriye takmanız gereken çok az takı kalır. Hatta bazı durumlarda sadece künye de kullanabilirsiniz.

1Tek Taşlı Altın Künye

Bu şık, yuvarlak ve taşlı künye üstündeki tek taşla çok şık duruyor. Özellikle gelinlikle çok hoş bir ikili olabilirler. Eğer isterseniz taşsız, sade bir künye de seçebilirsiniz. Zincirini ise kendi zevkinize göre ince ya da kalın seçebilirsiniz.

2Sonsuzluk Altın Künye

Üstünde sonsuzluk simgesi ve yıldızlar olan bu künye hemen hemen her kombinle uyumlu olacaktır. Düğününüzde bile eğer sade bir gelinlik giydiyseniz bu şık künyeyle tamamlayabilirsiniz. Küpe olarak ise abartısız, küçük taşlı küpeler tercih ederek abartıdan uzak görünebilirsiniz.

3Üç Renkli Altın Künye

Künyenizin biraz daha göze çarpmasını ve dikkat çekmesini istiyorsanız üç renkli bu künyeyi tercih edebilirsiniz. Altın, bakır ve gümüş renklere sahip olan bu künyeyi gelinliğinizle de kombinleyebilirsiniz. Özellikle sade ve balık model gelinliklerle uyumlu görünecektir.

4Sade Altın Künye Modeli

Abiye kıyafetlerinizde kullanmak için, abartıdan uzak ama şık bir künye arıyorsanız size 14 ayar altından yapılmış bu şık künyeyi önerebiliriz. Üstündeki minik taşlarla güzel bir ikili olan bu künyeyi eğer isterseniz gelinliğinizle de kullanabilirsiniz. Künyenin tasarımına benzer bir küpe ile sade bir kolye tercih edebilirsiniz.

5Lacivert Taşlı, İsimli Altın Künye

Üzerinde isim yazan künyeler hala popülerliğini kaybetmiş değil. İsimli künyeler sizin de hoşunuza gidiyorsa bu tarz bir künye alabilirsiniz. Lacivert, nazar boncuğunu andıran bu taşlar, bütün kıyafetlerinizle uyum sağlayacaktır. İsterseniz taşların rengiyle uyumlu küpelerle beraber farklı abiyelerle kombinleyebilirsiniz.

Altın Küpe Modelleri 2017 Tasarımları

Küpeler, kadınların olmazsa olmaz takılarından biridir. Çoğu kadın, küpe olmadan takılarını eksik hisseder. Eğer siz de küpe takmaktan vazgeçemiyorsanız sizin için hazırladığımız Altın Küpe Modelleri 2017 Tasarımları isimli yazımızdan 2017 trendleri arasında yer alan birbirinden farklı altın küpe modellerine göz atabilirsiniz.

altin-kunye-6 altin-kunye-7 altin-kunye-8 altin-kunye-9 altin-kunye-10 altin-kunye-11 altin-kunye-12